Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

ROBOT SPRZĄTAJĄCY BEKO VRR60110VW

ROBOT SPRZĄTAJĄCY
BEKO VRR 60110 VW

Odzyskaj swój czas dzięki robotowi Beko! Ustaw w aplikacji tygodniowy harmonogram sprzątania, a robot odkurzy i zmopuje podłogę za Ciebie.

STEROWANIE WI-FI ZA POMOCĄ APLIKACJI MOBILNEJ

Oprócz tradycyjnego uruchamiania robota przyciskiem na obudowie, jak również sterowania dołączonym do zestawu pilotem, otrzymasz dodatkowe korzyści kontrolując go z poziomu dedykowanej aplikacji Beko Robot na swoim smartfonie.


Aplikacja jest dostępna w języku polskim do ściągnięcia z Google Play lub App Store.

SYSTEM INTELIGENTNEJ NAWIGACJI ŻYROSKOPOWEJ

Dzięki wbudowanym czujnikom robot "na żywo" tworzy mapę odkurzanej powierzchni, dzięki czemu masz podgląd trasy jaką przebył, więc widzisz które miejsca zostały już wysprzątane.


W aplikacji znajdziesz również historię sprzątania - w jakich dniach, ile czasu i jaka powierzchnia została odkurzona, jak również masz możliwość utworzenia tygodniowego harmonogramu, żeby robot rozpoczął pracę o wyznaczonej godzinie.

DODATKOWE POWIADOMIENIA O BŁĘDACH I AWARIACH

Za pośrednictwem aplikacji możesz udostępnić swojego robota innym zarejestrowanym użytkownikom, jak również uzyskasz powiadomienia o błędach w czasie sprzątania (np. zablokowane kółka lub szczotka), więc nie musisz zastanawiać się jaki jest konkretny powód nieplanowanej przerwy w pracy.


Dodatkowe sygnały dźwiękowe oraz wskaźnik na urządzeniu poprzez częstotliwość migania i zmianę koloru pokazuje nie tylko status naładowania baterii, ale również informuje o awariach.

FUNKCJA JEDNOCZESNEGO ODKURZANIA ORAZ MOPOWANIA PODŁOGI

Robot wyposażony został w przystawkę mopującą, dzięki której jeszcze łatwiej utrzymasz podłogę w czystości, jak również nadasz jej blask i świeżość, zaś gdy jest niepotrzebna w łatwy sposób możesz ją zdemontować.


W standardzie dołączone są dwie wymienne ściereczki mopujące, jak również dwie szczotki boczne, które dokładnie wysprzątają przestrzenie wzdłuż mebli i ścian.

SKUTECZNE SPRZĄTANIE DZIĘKI OPTYMALNEJ SILE SSĄCEJ 2000 PA

Dostajesz do wyboru 3 tryby pracy: normalny, turbo oraz cichy. Wybrany tryb wpływa na czas pracy urządzenia, który wynosi maksymalnie 110 minut przy poziomie hałasu tylko 65 dB.


Robot wyposażony jest w wydajny filtr HEPA, dzięki któremu powietrze wydmuchiwane do pomieszczenia jest zawsze czyste.

5 GOTOWYCH PROGRAMÓW SPRZĄTANIA

Za pomocą aplikacji lub pilota możesz wybrać sposób w jaki odkurzacz będzie sprzątał Twoje mieszkanie.


Najpopularniejszy program automatyczny to odkurzanie zygzakowatą ścieżką, a w trybie intensywnym robot potwórzy tą czynność dwukrotnie.


W trybie krawędzie będzie podążał wzdłuż wszystkich ścian, zaś wybierając program miejscowy skoncentruje się tylko na wybranym obszerze 2m x 2m. Natomiast w trybie losowym będzie podążał "nieznanymi" nikomu drogami.

KOMPAKTOWE ROZMIARY

Robot ma tylko 8 centymetrów wysokości i 32 centymetry średnicy, dzięki czemu bez problemu znajdzie swoje miejsce pod niskimi meblami.


Duże gumowe kółka sprawią, że poradzi sobie z przeszkodami o wysokości do 1,5 cm, takimi jak wysoki dywan lub listwy podłogowe.


Dzięki czujnikom przeszkód i uskoków nie będzie obijał się o meble, jak również nie ma ryzyka, że spadnie ze schodów.

AUTOMATYCZNY POWRÓT DO BAZY ŁADUJĄCEJ

Po zakończeniu odkurzania w wybranym trybie albo w przypadku niskiego poziomu akumulatora robot sam wróci do stacji ładującej, jak również w każdej chwili możesz przerwać jego pracę i skierować go do bazy, w której rozpocznie się ładowanie.


Po zakończonym sprzątaniu łatwo opróżnisz zmywalny pojemnik na kurz 0,5 litra.