Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

LEGO Disney Magiczne drzwi Isabeli

 • Seria: Lego Disney
 • Kod producenta: 43201
 • Motyw: Magiczne drzwi Isabeli
 • Przedział wiekowy: 5+
 • Liczba elementów [szt]: 114

Nic nie ogranicza wyobraźni Twojego dziecka

Zestaw LEGO Disney Magiczne drzwi Isabeli 43201 to doskonały sposób na świetną zabawę i wzmocnienie pewności siebie maluchów. Co więcej, zabawka pozwoli rozwinąć wiele umiejętności, które przydadzą się dziecku w dorosłym życiu. Realistyczne detale zachęcą młodego miłośnika filmu „Nasze magiczne Encanto” do kreatywnej zabawy i przeżywania niezapomnianych zabaw. Dzięki niemu powrócą do ukochanej krainy, a cała magia tkwi w środku – wspaniale oddane elementy z bajki.

Wiele elementów w jednym zestawie

Z zestawem LEGO Disney Magiczne drzwi Isabeli 43201 zabawa rozpoczyna się wraz z otwarciem pudełka. Dziecko może tworzyć, budować i wymyślać ciekawe historie. Dzięki temu rozrywka nie ma końca. W pudełku pociecha znajdzie 3 minilaleczki: Isabelę, Luisę i Mirabelę oraz ptaka i motyle. W rezultacie dziecko będzie jeszcze bliżej swoich ulubionych postaci.

Co jest za drzwiami?

Ten 114-częściowy zestaw zawiera otwierane „drzwi” z działającym zamkiem, klucz na zawieszce i model w środku, a także arkusz naklejek i inne elementy zachęcające do wymyślania twórczych historii. Twoje dziecko codziennie będzie poznawać magiczny świat, a także ten, który znajduje się poza tym obszarem. Pośrodku książki jest dwustronny model.

 

Zabawa na cały dzień

Dzięki mikrolaleczkom z wieloma szczegółami, a także uroczym zwierzątkom i znajomym sceneriom model z filmu „Nasze magiczne Encanto” Disneya podsunie dzieciom wiele pomysłów na swobodną zabawę, pomagając im rozwijać ważne umiejętności, takie jak kreatywne myślenie, koordynację wzrokowo-ruchową, a także pomoże rozwinąć zdolności manualne. Wymyślanie historii dla bohaterów podkręca wyobraźnię dziecka na znacznie wyższe obroty i uczy cennej zdolności wcielania się w role. Twoje dziecko codziennie będzie poznawać magiczny świat, a także ten, który znajduje się poza tym obszarem.

Wymiary książki

Książka ma około 7 cm wysokości, 22 cm szerokość i 12 cm głębokości – ma idealne wymiary, by zabierać ją wszędzie ze sobą. Zabawa w domu, podróży, czy na świeżym powietrzu – każde miejsce jest dobre do kreowania nowych przygód znanych postaci.

Możliwość łączenia z innymi zestawami

Zestaw pasuje także do innych zabawek LEGO Disney. Dzięki temu można rozbudowywać konstrukcje LEGO Disney Magiczne drzwi Isabeli 43201 i tworzyć jeszcze bardziej zaawansowane budowle. W ten sposób dziecko ma jeszcze większą szansę na kreatywną i pełną pasji zabawę.

Instrukcje budowania

Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym miłośnikom magicznego świata wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Co więcej, można także pobrać bezpłatną aplikację cyfrową z funkcją Instructions PLUS, która oferuje wiele ciekawych narzędzi. Można tam przybliżać, oddalać i wizualizować projekt. Z taką pomocą nawet młodsi budowniczowie mogą zostać mistrzami konstrukcji.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie klocki LEGO wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Elementy LEGO są poddawane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, podczas których są upuszczane, zgniatane, zginane, podgrzewane i rysowane. Zostały solidnie przebadane i doskonale znoszą wszelkie tego typu okoliczności, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Od lat dla Was

Klocki LEGO są do siebie perfekcyjnie dopasowane. Dzieje się tak, ponieważ spełniają wszystkie stawiane im wymagania branżowe. Bez problemu można je rozłączyć i połączyć, a fakt ten jest znany od roku 1958.

Co w zestawie?

W pudełku LEGO Disney Magiczne drzwi Isabeli 43201 dziecko znajdzie dwustronne, otwierane drzwi z zamkiem, model w środku, arkusz naklejek do ozdoby, a także czytelną broszurę z instrukcjami budowania oraz cyfrową funkcję Instructions PLUS.

 • Seria: Lego Disney
 • Kod producenta: 43201
 • Motyw: Magiczne drzwi Isabeli
 • Przedział wiekowy: 5+
 • Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Stan produktu: Nie dotyczy
 • Płeć: Dziewczynka
 • Liczba elementów [szt]: 114
 • Liczba figurek [szt]: 4