Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Gra Nogi Stonogi

Uwielbiasz grać w gry planszowe, edukacyjne i konstrukcyjne ze swoimi dziećmi? A może szukasz takiego pomysłu na prezent dla maluchów, który rozwinie ich zdolności manualne, kreatywność i myślenie?

Jesteś nauczycielką i chcesz poprzez zabawę nauczyć swoich uczniów rozpoznawania kolorów i podstaw trudnego dla początkujących matematyków liczenia? Egmont oddaje w Twoje ręce grę "Nogi Stonogi"!

Gra ma bardzo proste, łatwe do zrozumienia zasady i przede wszystkim zachwyca swoim wykonaniem. Urocza szata graficzna, przesympatyczna stonoga. Grube kartonowe elementy będą odporne i nie zniszczą się nawet po wielu użyciach. Gra jest szybka, a więc nie znudzi małych uczestników. Wywoła mnóstwo dobrych emocji na twarzach naszych maluchów. Ma kompaktowy format, można ją zabrać w podróż i do znajomych.

Zabawa polega na tym, że po rzuceniu kostką ubieramy naszą stonogę w to, co widzimy na poszczególnej ściance. Kostka nie ma kropek, tylko buty i kolorowe skarpetki. Dorośli przydadzą się tutaj, aby pomóc w analizie tego, jaki kolor nogi stonogi jest dostępny.

Gra jest polecana dla dzieci w wieku przedszkolnym, które dzięki planszówkom uczą się samodzielnego logicznego myślenia, a także zdrowego współzawodnictwa i radzenia sobie z goryczą porażki, a nie tylko radością wygranej.