Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Hashimoto na widelcu

Świetna pozycja, która pomoże w codziennych zmaganiach z chorobą Hashimoto. Ten praktyczny poradnik, stworzony przez dietetyka, ułatwi Ci ustalenie, jakie produkty mogą wejść w skład Twojej codziennej diety.

Na świecie wciąż przybywa osób, które dotyka choroba Hashimoto. Choć życie z nią może być uciążliwe, warto dowiedzieć się, jakie zmiany należy wprowadzić, by sobie choć trochę pomóc. "Hashimoto na widelcu" to pozycja, która zawiera wskazówki dotyczące tego, jak powinna wyglądać dieta osób zmagających się ze wspomnianą chorobą. Autorka omawianego praktycznego poradnika podpowiada, po jakie produkty żywnościowe mogą sięgać osoby z chorobą Hashimoto, i zdradza, czego należy unikać przy tym schorzeniu.

Jeśli masz problemy z utrzymaniem właściwej wagi i czujesz, że przytłaczają Cię zachodzące zmiany, sięgnij po porady Magdaleny Makarowskiej, która oprowadzi Cię po kulinarnym świecie, przyjaznym dla osób z chorobą Hashimoto. Autorka tego poradnika pomogła już wielu pacjentom z podobnym problemem. Naucz się dokonywać odpowiednich wyborów w kwestii zakupu produktów spożywczych i zmień swój tryb życia na lepszy. Podczas czytania tej książki natrafisz na wiele cennych wskazówek dotyczących kondycji jelita drażliwego, a także insulinooporności, które są związane z Twoją chorobą.

W "Hashimoto na widelcu" odnajdziesz jadłospisy dzienne, zaplanowane na dwa miesiące, a także ponad 300 przepisów (odpowiednich także dla osób na diecie wegańskiej). Możesz również skorzystać z załączonych porad psychologa wspomagającego ludzi cierpiących z powodu Hashimoto.

Magdalena Makarowska jest dietetykiem i autorką poradników na temat zdrowego odżywiania z serii "Jedz pysznie, chudnij cudnie". To również twórczyni projektu pt. "Rosnę zdrowo, bo wiem, co jem" poświęconego edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Jej artykuły dotyczące zdrowego żywienia publikowano na łamach magazynu "Moda na zdrowie". Ponadto Markowska gościła w programach telewizyjnych, takich jak "Pytanie na śniadanie" TVP2 czy "Stylowy magazyn" i "Dzień dobry TVN" emitowanych przez stację TVN. Autorka ta jest pasjonatką diet roślinnych, a na co dzień tworzy indywidualne plany diet dla dzieci i dorosłych, w tym również dla osób z problemami zdrowotnymi i nadwagą.