Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Jestem żoną szejka

Polska autorka, która skrywa się pod pseudonimem Laila Shukri, napisała już kilka bestsellerów odsłaniających tajemnice krajów arabskich: "Perska miłość", "Byłam służącą w arabskich pałacach" oraz "Perska zazdrość". Teraz przyszła pora na "Jestem żoną szejka".

"My, żony szejków, dobrze znałyśmy swoje sekrety, mimo że prywatne życie członków rodzin panujących w siedmiu emiratach Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz innych krajach Zatoki Perskiej obejmowała ścisła tajemnica, a nawet uważane było w nich za tabu. Kiedy sporadycznie udało nam się spotkać na różnego rodzaju bardziej lub mniej oficjalnych imprezach czy rodzinnych uroczystościach, szeptałyśmy o traumatycznych wydarzeniach, które niekiedy stawały się naszym udziałem."

Laila doskonale wie jak wygląda życie kobiety w Zatoce Perskiej ponieważ doświadczyła tego na własnej skórze. Jak teraz wygląda jej życie? O tym właśnie opowiada ta książka.

Isabelle jest młodą i zdolną Polką, która wraz ze swoją przyjaciółką wyjeżdża do Dubaju w ramach zagranicznego kontraktu. Wyjazd ma jej pomóc w przygotowaniu się do przejęcia firmy po rodzicach. Kobieta jest bardzo zadowolona - zwiedza świat, rozwija się i może wreszcie odetchnąć od rodziców ciągle krążących jej nad głową. Podczas pewnego przyjęcia zwraca uwagę przystojnego i bogatego szejka Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zaczyna się bardzo miło - jest romantycznie, ON proponuje małżeństwo, ona się zgadza. Z czasem jednak związek jest coraz trudniejszy, a Isabelle dowiaduje się, jak naprawdę wygląda życie arabskiej żony. Z tej książki dowiemy się, jaką cenę trzeba zapłacić za przetrwanie w tak obcej kulturze.

Laila Shukri to prawdziwa ekspertka w tematyce Bliskiego Wschodu. Podróżuje i mieszka w krajach arabskich, między innymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nie zamierza przestawać - chce poznać wszystkie tajemnice arabskiego świata i podzielić się nimi ze swoimi czytelnikami.