Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1

Czytelniczki, które od dawna nie mogły doczekać się dalszych losów Hailie, w końcu mają okazję je poznać. "Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1" Weroniki Marczak to powieść o zmaganiach oraz sile i determinacji, które pozwalają pokonać wszelkie przeszkody.

poprzedniej części piętnastoletnia Hailie straciła w tragicznym wypadku rodziców, a całe jej życie wywróciło się do góry nogami. Młoda i poukładana dziewczyna liczy na to, że wreszcie skończą się wszelkie komplikacje. Nastolatce w końcu udało się przyzwyczaić do zupełnie nieoczekiwanej sytuacji, a mianowicie do obecności pięciu niezwykle bogatych braci. Przynależność do rodziny Monet wiąże się z przywilejami, o jakich wcześniej nie mogła nawet śnić.

Hailie zaczyna również coraz odważniej walczyć o siebie, co zapewnia jej satysfakcję. Przełomowym momentem w jej życiu mają być bajeczne wakacje w Tajlandii, ale sielanka nie trwa długo. To właśnie tam pojawia się enigmatyczny mężczyzna, który coraz mocniej zabiega o jej względy. Czy to przypadek, że się tam pojawił? A może celem podróży wcale nie były tylko rajskie wakacje? Dzięki pierwszej części “Królewny” czytelniczki z pewnością znów nie będą mogły oderwać się od losów uroczej Hailie.