Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Mów mi Win

Wydarzenia z przeszłości potrafią przypomnieć o sobie w najmniej oczekiwanym momencie. Los bywa nieprzewidywalny i krzyżuje ze sobą ścieżki tych, którzy nigdy nie przypuszczali, że się spotkają. Sięgnij po książkę pod tytułem "Mów mi Win", którą napisał Harlan Coben, i przekonaj się, czy można rozwiązać zagadkę sprzed lat!

Gdy napadnięto na rodzinną posiadłość Lockwoodów i uprowadzono dziedziczkę fortuny, Patricię, wszystkim zależało wyłącznie na tym, by cała i zdrowa wróciła do domu. Tak też się stało, gdyż udało jej się uciec kryminalistom. Pogodzono się z tym, że rodzinne pamiątki i kosztowności przepadły. Gdy ponad dwadzieścia lat później obok zwłok mężczyzny policja odnajduje obraz oraz walizkę z inicjałami jednoznacznie wskazującymi na kogoś z Lockwoodów, sprawa ponownie zostaje otwarta. Windsor Lockwood postanawia, że odkryje, kim był zmarły, i wreszcie rozwiąże zagadkę, która odcisnęła piętno na jego rodzinie. Czy dopnie swego?


Opinie o książce

Coben nigdy, przenigdy cię nie zawiedzie.

Lee Child

Coben, jak to ma w zwyczaju, nie stroni od dylematów moralnych, które czytelnicy będą mogli z przyjemnością roztrząsać, a przyspieszająca puls akcja sprawi, że strony same będą się błyskawicznie przekręcały.

BookPage

Przewrotne zwroty akcji, szybkie tempo i dowcipne dialogi. Czy mimo wszystko antybohater może zostać bohaterem? Win odpowiada na to pytanie w satysfakcjonujący i zaskakujący sposób.

BookTrib


O autorze

Harlan Coben, autor, to amerykański pisarz, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Uznawany za prawdziwą gwiazdę gatunku literackiego, którym jest thriller. Znakomicie sprawdza się również w roli twórcy kryminałów oraz powieści sensacyjnych. W swoim artystycznym dorobku posiada wiele bestsellerów, a sporo z nich zostało zekranizowanych. Jest laureatem prestiżowej nagrody Edgar Poe. Do jego najbardziej znanych książek należą między innymi: "Bez śladu", "W głębi lasu", "Niewinny" oraz "Obiecaj mi".