Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Oczami mężczyzny (nie) idealnego

“Oczami mężczyzny (nie) idealnego” to kontrowersyjna książka skierowana do mężczyzn i kobiet.

Jeśli tworzysz związek lub zamierzasz go stworzyć, pomyśl o jej lekturze.

“Oczami mężczyzny (nie) idealnego” nie jest zwykłym poradnikiem. Autor skupia się w nim na relacjach międzyludzkich, zwłaszcza tych, jakie zachodzą w obrębie związków. Porusza trudne tematy, jednak nie podchodzi do nich delikatnie, a wytyka obu stronom błędy, jakie zdarza im się popełniać. Ostry język ma działać motywująco, by nigdy więcej nie działać wbrew sobie ani nie krzywdzić drugiej osoby. Wielu ludzi musi usłyszeć, co robi źle, by zrozumieć. Stąd tak wiele toksycznych relacji, których nie sposób naprawić, ponieważ jedna strona nie chce słuchać, a druga nie pojmuje, że może istnieć szczęście poza feralnym związkiem.

Książka ma za zadanie naprowadzać każdego, kto ją przeczyta na właściwe tory. W ten sposób mamy dążyć do lepszego życia ze sobą i budowania szczęścia na podstawie  współpracy z drugą osobą. W ten sposób uczucie nie tylko stanie się silniejsze, ale i my staniemy się lepszymi ludźmi niż do tej pory. W publikacji zostają również wyraźnie zaznaczone różnice między kobietą a mężczyzną. Dzięki temu odbiorcy łatwiej będzie zrozumieć drugą stronę i nie sprawiać jej więcej przykrości. Jeśli tylko zależy nam na zmianie naszych przyzwyczajeń i doprowadzeniu do lepszego życia, powinniśmy otworzyć się na bliską nam osobę, jakkolwiek odmienna by nie była.


Kilka słów o autorze

Rafał Wicijowski to trzydziestoletni bloger, który pasjonuje się kalisteniką. Autor strony “Oczami Mężczyzny”.