Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Potęga podświadomości

Chcesz znaleźć klucz do szczęścia, zdrowia psychicznego, a może i kariery i dużych pieniędzy? Nie jest to niemożliwe. Na każdym etapie można zmienić swoje życie, opanować lęki i zdobyć szacunek znajomych, rodziny, współpracowników, oraz każdego napotkanego człowieka. Na każdym etapie życia można osiągnąć coś, co wielu ludziom wydaje się niemożliwe. Sekretem jest nauczenie się wykorzystywania magicznej mocy swojej podświadomości do własnych celów. 
Czasami wydaje się nam, że osoby, które osiągnęły sukces zawodowy i szczęście w życiu prywatnym są od nas lepsze, inteligentniejsze, mądrzejsze. Nieprawda! Osoby "w czepku urodzone" w rzeczywistości nauczyły się, jakie metody wykorzystywać, by realizować swoje cele. Ty też możesz się tego nauczyć! Książka da ci siłę do pokonywania problemów, kłopotów w pracy i domu. Wyzwolisz się od psychicznych cierpień, które uniemożliwiają zdobywanie szczytów. Zyskasz wolność i w końcu uwierzysz, że to kim jesteś i co potrafisz zależy tylko od ciebie.