Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Seryjni mordercy

Poznaj mroczną stronę ludzkiej duszy. Znajdź odpowiedzi na temat "Seryjnych morderców", mogące pomóc w zrozumieniu skomplikowanej natury człowieka.

Kiedy mowa jest o seryjnych mordercach, przed oczami ukazuje się obraz gwałcicieli, brutalnych potworów, którzy bez zmrużenia oka zdolni są do najgorszych uczynków. Są obrazem ujawniającym zło drzemiące w każdym człowieku. Mimo tego klarownego, jasnego obrazu, prezentującego prostotę seryjnych morderców, wiadome jest, że ich natura jest znacznie bardziej skomplikowana.

Niejednokrotnie wysokie IQ morderców potrafi wprawić w osłupienie. Często są dobrze odbieranymi, szanowanymi członkami społeczeństwa, pracującymi w dużych firmach, będącymi lekarzami, prawnikami czy policjantami. Jaki jest sposób ich rozumowania? Co wpływa na wybierane przez nich ofiary? I przede wszystkim dlaczego, mając ułożone życie, zapewnione bezpieczeństwo i wspaniałe posady, postanawiają zaryzykować wszystko i dać upust swoim mrocznym żądzom? Jak rozpoznać seryjnego mordercę i czy to w ogóle jest możliwe?

Michelle Kaminsky postanowiła dokładnie przyjrzeć się ludzkiej duszy i szczegółowo przedstawić temat najgorszych zbrodniarzy. "Seryjni mordercy" to książka przedstawiająca wiele intrygujących ciekawostek oraz nieznanych dotąd faktów, pozwalających na lepsze zrozumienie ludzkiej natury. Autorka przedstawia schematy działań socjopatów, którzy pomimo braku uczuć doskonale nauczyli się je odgrywać. Często sami zaczynają wierzyć w swoje słowa, będąc całkowicie przekonanymi o ich prawdziwości.

“Seryjni mordercy” to pierwsza książka autorki przetłumaczona na język polski, w której Michelle Kaminsky opisuje narodziny seryjnych morderców, ich motywy, najczęściej powtarzające się sposoby działania oraz wiele oryginalnych przypadków, niepasujących do żadnej kategorii. Opowiada ich historię, ukazując przerażającą skuteczność oraz pozorną normalność, pozwalającą ukryć przed otoczeniem ich prawdziwą twarz.