Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Wielka księga zagadek i łamigłówek

Sięgnij po tytuł "Wielka księga zagadek i łamigłówek" i zapewnij swojemu dziecku potężną dawkę doskonałej zabawy, wiedzy i ćwiczeń umysłowych. Niech rozpocznie się edukacyjna podróż w czasie i przestrzeni!

Publikacja zawiera wyjątkowo szeroki wachlarz tematyczny, który zafascynuje każdego młodego czytelnika. W trakcie tej niezwykłej podróży będzie można odkryć sekrety kosmosu oraz morskich głębin, a także przenieść się do czasów dinozaurów, aby następnie teleportować się do średniowiecznych zamków zamieszkiwanych przez rycerzy i księżniczki.

W książce znajdują się liczne zabawy uwielbiane przez dzieci na całym świecie. Labirynty, łączenie par, rysowanie, kolorowanie, dobieranie odpowiednich elementów, szukanie różnić, liczne zagadki logiczne oraz szyfry czekające na rozwiązanie sprawią, że młody czytelnik nie będzie mógł oderwać się od lektury. A wszystko to ozdobione zostało uroczymi ilustracjami, które z pewnością przyciągną wzrok i zachęcą do dalszej zabawy.

Zadania zamieszczone w książce "Wielka księga zagadek i łamigłówek" podzielone zostały na trzy stopnie trudności. Dzięki temu będzie można stopniowo zwiększać poziom trudności i skutecznie trenować umysł oraz zdolność logicznego myślenia. Książka przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia.