Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Dziennik 29. Przebudzenie

"Dziennik 29. Przebudzenie" to wyjątkowa przygoda, podczas której będziecie musieli rozwiązywać trudne i niezwykle oryginalne zagadki. Ta gra książkowa rozgrzewa szare komórki do czerwoności!

"Przebudzenie" to kontynuacja znakomitego "Dziennika 29": gry książkowej, która stała się prawdziwym bestsellerem w swojej kategorii i jak dotąd nie miała sobie równych. Z ogromną przyjemnością prezentujemy więc stworzone przez FoxGames "Przebudzenie".

Dimitris Chassapakis przygotował dla nas kolejny zestaw pobudzających do myślenia zagadek i łamigłówek. To prawdziwa gratka dla miłośników zabaw umysłowych, w której trzeba naprawdę mocno wysilić szare komórki i kombinować na wszystkie możliwe sposoby. Zagadki zmuszają do logicznego myślenia i kreatywności - aby je rozwiązać, trzeba będzie pisać, rysować, zginać strony, szukać pasujących do siebie elementów i łączyć poszczególne fragmenty informacji. Znalezienie właściwego rozwiązania bywa niekiedy wyjątkowo trudne, warto więc zmierzyć się z tym wyzwaniem w kilka osób.