Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Później

Wielu oddałoby wszystko, by mieć możliwość rozmowy ze zmarłymi. Jednak bohater "Później" - nowej powieści Stephena Kinga - traktuje tę umiejętność nie jako dar, lecz przekleństwo...

Wkrótce Jamie będzie musiał zmierzyć się z własnymi demonami. Nowojorska policja liczy na jego pomoc. Mistrz grozy przedstawia nietypowy kryminał z elementami sensacji oraz horroru.

Jamie Conklin marzy o normalnym życiu. Tego samego pragnie również samotnie wychowująca go matka. Oboje dobrze wiedzą, że nie ma na to żadnych szans.

Chłopiec urodził się z nietypową umiejętnością, dzięki której jest w stanie dostrzegać zmarłych. Daje mu to niesamowitą okazję na poznanie ich tajemnic, odkrycie tego, co znajduje się poza percepcją przeciętnych ludzi. Ma to jednak swoją cenę, dlatego za namową matki Jamie ukrywa ten fakt przed innymi. Wszystko się zmienia, kiedy jego sekret poznaje detektyw nowojorskiej policji - oczekuje pomocy chłopca w śledztwie. Młody bohater będzie musiał zapomnieć o dziecięcej niewinności, by wziąć udział w walce dobra ze złem.