Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

Historia żółtej ciżemki

Historia żółtej ciżemki

Antonia Domańska


Najbardziej znana powieść historyczna Antoniny Domańskiej teraz również w wersji audio.
Wszystkim, którzy chcą przypomnieć sobie opowieść o Wawrzyku lub poznać losy tego niezwykłego, zdeterminowanego chłopca, polecamy nagranie w interpretacji Jaromira Wroniszewskiego.
Usłyszymy historię pewnego utalentowanego młodzieńca, który wyrusza w daleką podróż z rodzinnej wsi, aby udać się do Krakowa. To tam trafia do warsztatu słynnego Wita Stwosza, który jest w trakcie przygotowywania słynnego ołtarza w Kościele Mariackim.
To wspaniała opowieść o marzeniach i pracowitości, dzięki której pragnienia mogą się spełnić. W "Historii żółtej ciżemki" poznajemy postaci fikcyjne i rzeczywiste, wydarzenia, które miały miejsce naprawdę i takie, które pisarka stworzyła na potrzeby tej publikacji.
Najmłodsi słuchacze mogą posłuchać pasjonującego opowiadania i poznać realia życia w dawnej Polsce. Starsi będę mieli okazję jeszcze raz usłyszeć lekturę z dzieciństwa.

Musisz się zalogować, aby pobrać ebooka