Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję
Historia żółtej ciżemki

Historia żółtej ciżemki

Antonia Domańska


Najbardziej znana powieść historyczna Antoniny Domańskiej teraz również w wersji audio.
Wszystkim, którzy chcą przypomnieć sobie opowieść o Wawrzyku lub poznać losy tego niezwykłego, zdeterminowanego chłopca, polecamy nagranie w interpretacji Jaromira Wroniszewskiego.
Usłyszymy historię pewnego utalentowanego młodzieńca, który wyrusza w daleką podróż z rodzinnej wsi, aby udać się do Krakowa. To tam trafia do warsztatu słynnego Wita Stwosza, który jest w trakcie przygotowywania słynnego ołtarza w Kościele Mariackim.
To wspaniała opowieść o marzeniach i pracowitości, dzięki której pragnienia mogą się spełnić. W "Historii żółtej ciżemki" poznajemy postaci fikcyjne i rzeczywiste, wydarzenia, które miały miejsce naprawdę i takie, które pisarka stworzyła na potrzeby tej publikacji.
Najmłodsi słuchacze mogą posłuchać pasjonującego opowiadania i poznać realia życia w dawnej Polsce. Starsi będę mieli okazję jeszcze raz usłyszeć lekturę z dzieciństwa.

Musisz się zalogować, aby pobrać ebooka