Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pytania i odpowiedzi

Jak się zarejestrować?

Wystarczy z górnego menu wybrać zakładkę "Załóż konto".

Skąd wiem, że ogólnopolski panel badawczy Ariadna jest stroną godną zaufania?

Panel Ariadna to uznana marka. Funkcjonuje od dawna. Zarejestrowało się tutaj już kilkaset tysięcy osób w wieku od 15-tu lat wzwyż. Panel Ariadna szanuje i przestrzega obowiązujące prawo i zasady etyczne prowadzenia badań oraz najnowsze regulacje ochrony danych osobowych RODO. Regularnie współpracuje z wiodącymi ośrodkami naukowymi jak np. Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Gdański, UMCS, Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II, UKSW i Polska Akademia Nauk.

Na czym polega udział w ogólnopolskim panelu badawczym?

To bardzo proste: Wypełniasz krótki formularz rejestracyjny. Na adres e-mail podany podczas rejestracji otrzymujesz link potwierdzający Twoją chęć dołączenia do panelu oraz pierwszą ankietę za którą otrzymujesz punkty. Udzielasz prawdziwych i rzetelnych odpowiedzi dzięki czemu otrzymujesz kolejne zaproszenia do badań i zarabiasz kolejne punkty które wymieniasz na interesujące Cię nagrody w sklepie Ariadny. Zarobione punkty wymieniasz na nagrody, które na koszt Ariadny są do Ciebie dostarczane za pośrednictwem poczty na podany przez Ciebie adres.

Kto pokrywa koszty przesyłki i doręczania nagród?

Wszystkie koszty związane z zakupem zamówionych przez Ciebie nagród oraz koszty związane z ich wysyłką i doręczeniem w całości pokrywa ogólnopolski panel badawczy Ariadna.

Jak wygląda zaproszenie do badania?

Zaproszenia do badań są przesyłane na adres e-mail podany przez Ciebie podczas rejestracji. W każdym zaproszeniu znajduje się informacja o temacie ankiety, czasie trwania oraz ilości punktów, które zarobisz na jej wypełnieniu.

Czy udział w badaniu jest anonimowy?

Wszystkie odpowiedzi jakie udzielasz w ankietach badawczych Ariadny pozostają całkowicie anonimowe. Są one analizowane statystycznie i nikt nie ma do nich wglądu. Ariadna w pełni respektuje tutaj obowiązującą Ustawę o Ochronie Danych Osobowych oraz kodeks etyczny ICC/ESOMAR opracowany we współpracy Międzynarodowej Izby Handlowej oraz Europejskiego Stowarzyszenia Badaczy Opinii i Rynku.

Jaki jest czas oczekiwania na zamówioną nagrodę?

Regulaminowy czas realizacji zamówienia to 30 dni. Dokładamy wszelkich starań aby nie przekraczać tego okresu od daty złożenia zamówienia. Wydłużony czas oczekiwania zdarza się wyjątkowo i wynika głównie z dostępności zamówionej nagrody u dostawców Ariadny. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane ze złożonym zamówieniem napisz do nas na adres: ariadna@panelariadna.pl.

Ile czasu zajmuje zazwyczaj wypełnienie jednej ankiety badawczej Ariadny?

Przeciętny czas wypełnienia pojedynczej ankiety badawczej Ariadny wynosi od 3-ech do 20-tu minut.

Ile punktów otrzymam każdorazowo za wypełnienie ankiety badawczej Ariadny?

Wynagrodzenie czyli liczba punktów jakie można wymienić na nagrody w sklepie Ariadny jest proporcjonalna do czasu niezbędnego na wypełnienie ankiety oraz jej trudności. Każdorazowo możesz otrzymać od kilku do kilkudziesięciu punktów.

Czy mogę mieć więcej niż jedno konto w Ariadnie?

Zgodnie z regulaminem jedna osoba może mieć wyłącznie jedno konto w Ariadnie. Ale za to każdy uczestnik zarejestrowany w Ariadnie może zaprosić do udziału w panelu dowolną liczbę osób, np. członków rodziny, przyjaciół i znajomych.

Jakie nagrody mogę zamówić w sklepie Ariadny?

Wszystkie aktualnie dostępne nagrody możesz zobaczyć w Katalogu Nagród po zalogowaniu się na swoje konto. Obecnie są tam między innymi akcesoria komputerowe, dodatki do wyposażenia domu, zestawy narzędzi dla majsterkowiczów, różne gadżety, kosmetyki, gry, maskotki oraz zabawki dla dzieci. Asortyment nagród jest stale uzupełniany w oparciu o sugestie uczestników panelu.

Jakie są wymagania by zarejestrować się w ogólnopolskim panelu badawczym Ariadna?

W panelu Ariadna może zarejestrować się każda osoba która ma ukończone 14 lat i zamieszkuje na terenie Polski. Kodeks etyczny Europejskiego Stowarzyszenia Badaczy Opinii Publicznej i Rynku ICC/ ESOMAR wymaga by osoby mające mniej niż 14 lat mogą brać udział w badaniach za zgodą rodziców lub swoich prawnych opiekunów, a zgodnie z polskim prawem na potrzeby niektórych badań osoba musi mieć ukończone 18 lat. W przypadku gdy ta informacja dotyczy Ciebie, czyli aktualnie nie jesteś pełnoletni(a), to przyślij nam na adres zgoda@panelariadna.pl skan oświadczenia Twojego rodzica lub opiekuna prawnego. Wystarczy odręcznie napisany i podpisany przez Twojego rodzica lub opiekuna prawnego następujący tekst: "Ja niżej podpisany [imię i nazwisko Twojego rodzica lub opiekuna prawnego] jako opiekun prawny wyrażam zgodę aby [Twoje imię i nazwisko] brał udział w ogólnopolskim panelu badawczym Ariadna. [data i podpis Twojego rodzica lub opiekuna prawnego. Podsumowując, jeśli nie masz ukończone 18 lat, to niech Twój rodzic lub prawny opiekun napisze od ręki oraz podpisze taki tekst na kartce papieru wstawiając w odpowiednie miejsca wskazane dane. A ty go zeskanuj i przyślij do nas mailem na adres zgoda@panelariadna.pl.

Co się stanie jeżeli zmienię adres e-mail lub adres zamieszkania?

To żaden problem. Wystarczy, że uaktualnisz swoje dane po zalogowaniu się na swoje kontro w Ariadnie lub wyślesz taką informację pocztą elektroniczną na adres ariadna@panelariadna.pl.

Gdzie jest regulamin ogólnopolskiego panelu badawczego Ariadna?

Pełny regulamin uczestnictwa w programie badawczym Ariadna wraz z regulaminem programu lojalnościowego związanego z zasadami wynagradzania znajduje się w zakładce "Regulamin".

W jaki sposób mogę uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania lub wyjaśnić inne wątpliwości?

W każdej chwili możesz napisać e-mail ze swoimi pytaniami na adres ariadna@panelariadna.pl lub zadać je obsłudze Ariadny na żywo za pomocą komunikatora dostępnego w okienku zatytułowanym "W CZYM MOŻEMY POMÓC?". Twoja opinia jest w cenie. Wypełniaj ankiety i odbieraj nagrody. Masz już konto w Ariadnie?