Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

AUTOMATYCZNY EKSPRES CIŚNIENIOWY DO KAWY PHILIPS EP1200/00 1500 W

Cechy produktu

  • 2 rodzaje kaw - każda z kaw dostępna za dotknięciem przycisku
  • Intuicyjny panel sterowania - łatwa i wygodna obsługa
  • Funkcja Moja Kawa - dostosuj moc oraz ilość kawy
  • System Aroma Extract - doskonały aromat, crema i temperatura kawy, filiżanka po filiżance*
  • Ceramiczny młynek - zapewnia smak i aromat świeżo mielonych ziaren

*zakres temperatur kaw: 70-82°C.

 

Dwie aromatyczne kawy

Twoja ulubiona kawa, już za dotknięciem przycisku! Wybierz espresso albo czarną klasyczną kawę, a ekspres Philips zaparzy ją dla Ciebie w mgnieniu oka. Delektuj się smakiem ulubionej kawy, kiedy tylko masz ochotę.

Funkcja Moja Kawa

Dostosuj ustawienia ekspresu do Twoich preferencji dzięki funkcji Moja Kawa. W prosty sposób wybierz jedno z trzech ustawień mocy oraz ilości kawy. Ekspres zapamiętuje Twoje ustawienia i w każdej chwili możesz napić się kawy o idealnym smaku.

Doskonały aromat

System Aroma Extract zapewnia optymalną równowagę pomiędzy temperaturą parzenia a ekstrakcją aromatu. Reguluje przepływ wody i utrzymuje jej temperaturę pomiędzy 90 a 98°C, dzięki czemu możesz delektować się pyszną kawą.

Ceramiczny młynek

Młynki wykonane są w 100% z ceramiki. Są wyjątkowo wytrzymałe i precyzyjne. Nawet po przygotowaniu 20 000 filiżanek uzyskasz takie same efekty, jak przy pierwszym mieleniu. Ponadto, możesz wybrać jedno z 12 ustawień grubości mielenia ziaren.

ntuicyjny panel sterowania

Ekspres Philips 1200 posiada czytelny, dotykowy panel sterowania, który sprawia, że obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta. Wystarczy wybrać rodzaj kawy i dotknąć odpowiednią ikonkę na panelu sterowania, a aromatyczny napój zostanie błyskawicznie zaparzony!