Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

KLAWIATURA Royal Kludge RK89 RGB (Lemon switch) - Biała

Klawiatura mechaniczna Royal Kludge RK89 RGB Lemon Switch biała

Royal Kludge RK89 RGB to klawiatura wyposażona w 89 przycisków, które ułatwią Ci zarówno prace, jak i granie. Wyposażona w akumulator o pojemności 1850 mAh może pracować przez 60 godzin (z wyłączonym oświetleniem). Jej następną zaletą jest podwójne piankowe wygłuszenie, które redukuje hałas o 20%. Ponadto klawiatura ma przełączniki Lemon, które w odczuciu są bardzo podobne do przełączników Cherry MX Red, albo nawet Royal Kludge Red, ale jednak mają mniej odczuwalny skok.

Możliwości personalizacji

Zdolność personalizacji jest w zasięgu Twoich rąk dzięki oprogramowaniu Royal Kludge. Wybierz spośród 14 trybów podświetlenia lub aż 16,8 milionów kolorów RGB, aby stworzyć odpowiedni nastrój podczas rozgrywki. Dodatkowo dostosuj klawisze do swoich preferencji, aby jak najwygodniej korzystać z klawiatury. Masz także możliwość zdjęcia lub założenia ramki klawiatury, co zapewnia swobodę korzystania w zgodzie z własnym stylem.

Łatwa wymiana przełączników

W klawiaturze Royal Kludge RK89 możesz komfortowo wymieniać przełączniki bez potrzeby lutowania czy korzystania ze skomplikowanych narzędzi. Z pomocą dołączonej do zestawu pęsety możesz wymieniać przełączniki, aby klawiatura odpowiadała Twoim potrzebom.

Wszechstronność w działaniu

Kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, iOS, Android czy Linux daje Ci swobodę korzystania z klawiatury na różnych platformach. Bezproblemowe przełączanie się między trybami i wsparcie dla różnych urządzeń stawiają ją w centrum zarówno pracy, jak i rozrywki, aby korzystanie z urządzenia było jak najprzyjemniejsze.

Bezprzewodowa i ergonomiczna

Klawiatura Royal Kludge RK89 RGB oferuje trzy tryby pracy – przewodowy, Bluetooth i 2.4G. Pozwalają one na pełną kontrolę nad łącznością z urządzeniami. Dwa porty USB-A i port USB-C oferują na równoczesne ładowanie i przesyłanie danych z innych urządzeń. Natomiast dwie warstwy piankowego wygłuszenia eliminują hałas i sprawia, że klawiatura RK89 towarzyszy Ci w spokojnej i sprzyjającej koncentracji atmosferze.

Specyfikacja

Rodzaj przełączników
Mechaniczne - Lemon switches
Typ
Dla graczy
Klasyczna
Łączność
Przewodowa
Bezprzewodowa
Interfejs
USB-C
2,4 GHz
Bluetooth 5.0
Klawisze numeryczne
Tak
Klawisze multimedialne / funkcyjne
Tak
Obsługa makr
Tak
Podświetlenie klawiszy
Tak
Kolor podświetlenia klawiszy
Wielokolorowe - RGB
Rodzaj podświetlenia
Strefowe - każda strefa w innym kolorze
Złącza
USB 2.0 - 2 szt.
USB-C - 1 szt.
Podpórka pod nadgarstki
Nie
Kolor
Biały
Czas pracy na baterii
Do 60 godzin
Obsługiwane systemy
Windows
Linux
iOS
Android
Dodatkowe informacje
Wymiana przełączników (Hot Swap)
Dołączone akcesoria
Kabel USB-C