Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

Microsoft Xbox Series Kontroler - Pulse Red

Poznaj unowocześnioną konstrukcję kontrolera bezprzewodowego Xbox w wersji Pulse Red z eleganckimi elementami, wyrafinowaną geometrią, która zwiększa komfort gry, oraz baterią, której czas pracy sięga 40 godzin. Hybrydowy pad kierunkowy oraz tekstura na powierzchni spustów, zderzaków i tylnej obudowy ułatwiają dokładne celowanie. Specjalny przycisk udostępniania pozwala bezproblemowo przechwytywać i udostępniać zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i inne materiały. Port USB-C umożliwia bezpośrednie połączenie Plug and Play z konsolą lub komputerem. Komora na baterie typu AA znajduje się z tyłu. Aplikacja Akcesoria Xbox pozwala zmieniać mapowanie przycisków i tworzyć niestandardowe profile sterowania, przydatne podczas korzystania z ulubionych gier. Do urządzenia pasuje dowolny zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym złączem audio. Można szybko sparować urządzenia, takie jak konsole Xbox Series X|S i Xbox One, komputery z systemem Windows 10 oraz urządzenia z systemem Android, aby od razu rozpocząć grę. Można też przełączać się między tymi urządzeniami. Obsługa systemu iOS zostanie wprowadzona w przyszłości*.

POSTAW NA WYŻSZY POZIOM GRY

Poznaj unowocześnioną konstrukcję kontrolera bezprzewodowego Xbox w wersji Pulse Red z eleganckimi elementami, wyrafinowaną geometrią, która zwiększa komfort i ułatwia sterowanie podczas gry, oraz baterią, której czas pracy sięga 40 godzin*. 

NIESTANDARDOWE MAPOWANIE

Możesz spersonalizować kontroler, zmieniając mapowanie przycisków*. Dodatkowo do kontrolera możesz podłączyć dowolny zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym złączem audio.

BEZPRZEWODOWA TECHNOLOGIA XBOX I POŁĄCZENIE BLUETOOTH®

Bezprzewodowe gry na obsługiwanych konsolach, komputerach z systemem Windows 10 oraz telefonach i tabletach z systemem Android dzięki bezprzewodowej technologii Xbox i połączeniu Bluetooth®*. Obsługa systemu iOS zostanie wprowadzona w przyszłości.

DOKŁADNE CELOWANIE

Hybrydowy pad kierunkowy oraz tekstura na powierzchni spustów, zderzaków i tylnej obudowy ułatwiają dokładne celowanie. Port USB-C umożliwia bezpośrednie połączenie Plug and Play z konsolą lub komputerem. Komora na baterie typu AA znajduje się z tyłu.

PRZYCISK UDOSTĘPNIANIA

Specjalny przycisk udostępniania pozwala bezproblemowo przechwytywać i udostępniać zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i inne materiały.

ŁATWO PARUJ I PRZEŁĄCZAJ URZĄDZENIA

Można szybko sparować urządzenia, takie jak konsole Xbox Series X|S i Xbox One, komputery z systemem Windows 10 oraz urządzenia z systemem Android, aby od razu rozpocząć grę. Można też przełączać się między tymi urządzeniami. Obsługa systemu iOS zostanie wprowadzona w przyszłości*.

Specyfikacja

Platforma
Microsoft Xbox Series
Microsoft Xbox One
PC
macOS
iOS
Android
Łączność
Bezprzewodowa
Interfejs
2.4 GHz
Bluetooth
Zasięg
10 m
Liczba przycisków
19
Przyciski
D-Pad
Gałki analogowe - 2 szt.
Lewy/prawy bumper
Lewy/prawy trigger
Przyciski A/B/X/Y
Przycisk Menu
Przycisk Share
Przycisk Xbox
Przycisk View
Przycisk Connect
Wibracje
Tak
Touchpad
Nie
Kolor
Czerwony
Dodatkowe informacje
Asymetryczny układ gałek
Wbudowane gniazdo słuchawkowe
Programowalne przyciski
Dedykowana aplikacja
Dołączone akcesoria
Baterie AA - 2 szt.