Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

ŻELAZKO PAROWE BEKO SIM 8130 R

Żelazko parowe Beko SIM 8130 R

Żelazko parowe o mocy 3000 W. Stopa SoftGlide. Funkcja prasowania w pionie. Ciągły strumień pary 55 g/min. Silne uderzenie pary 270 g/min. Blokada kapania. Automatyczne wyłączenie. Funkcja samoczyszczenia. 

Automatyczne wyłączenie

 

Żelazko parowe Beko SIM 8130 R zostało wyposażone w przydatną funkcję automatycznego wyłączenia, która ma na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa i oszczędność energii. Żelazko wyłączy się samoistnie po 30 sekundach bezczynności. Dodatkowo, jeśli nie przeniesiesz urządzenia przez 8 minut w pozycji pionowej, to wyłączy się ono automatycznie.

Blokada kapania

 

Jest to bardzo przydatna funkcja, która zapobiega wyciekaniu wody z żelazka zarówno podczas prasowania jak i gdy żelazko jest wyłączone. Aby zapobiec wypływaniu wody z podstawy, żelazko automatycznie przestaje parować, gdy temperatura jest zbyt niska. Dzięki systemowi zapobiegającemu kapaniu doskonale wyprasujesz nawet najdelikatniejsze tkaniny.

Opcja prasowania w pionie

 

Żelazko umożliwia prasowanie w pozycji pionowej, co jest niezwykle przydatne do odświeżania odzieży na wieszaku czy wyprasowania zasłon. Pionowy wyrzut pary wynosi 270 g/min, więc bezproblemowo wyprasujesz różne części garderoby bez deski do prasowania. 

Funkcja samooczyszczenia

 

Żelazko parowe Beko SIM 8130 R posiada zabezpieczenie antywapienne w postaci systemu samoczyszczącego, który ułatwia utrzymanie żelazka w czystości i dobrym stanie. Regularne czyszczenie pozwala na usunięcie osadów wapiennych nagromadzonych w urządzeniu.

Regulacja temperatury

 

Żelazko parowe Beko SIM 8130 R oferuje możliwość precyzyjnej regulacji temperatury, dzięki czemu możesz dostosować ustawienia do różnych rodzajów tkanin.

Żelazko ma stopę ceramiczną. Ten materiał jest obecnie niezwykle wysoko notowany, bo ma pożądane właściwości. Zapewnia idealny poślizg na tkaninie i jest niewrażliwy na zadrapania, np. od sprzączek. Bardzo wysoka moc sprawi, że urządzenie nagrzeje się momentalnie, dzięki czemu niemal od razu będziesz mógł rozpocząć prasowanie tekstyliów. Ten produkt świetnie nadaje się do wygładzania tkanin z używaniem pary. Wytwarza odpowiednio dużo pary wodnej, żeby efektywnie rozprasować silne zagniecenia i grubsze tkaniny. Dodatkowy wyrzut pary to praktyczna funkcja, która pozwala na wytwarzanie mocnego chwilowego wyrzutu pary w czasie prasowania. Para głęboko wnika w strukturę tkaniny, co ułatwia prasowanie zagnieceń.

Dzięki regulacji strumienia pary łatwo dostosujesz ilość pary do konkretnych typów materiałów i zagnieceń bez względu na temperaturę. Pionowy wyrzut pary umożliwi Ci prasowanie ubrań w pozycji pionowej. Wówczas prasowanie zachodzi przy użyciu gorącej pary wodnej. Ta praktyczna funkcja idealnie przyda się do odświeżania sukienek, żakietów oraz do prasowania wiszących firanek i zasłon. Pionowy wyrzut pary umożliwi Ci prasowanie tkanin w pozycji pionowej. Wówczas prasowanie przebiega przy wykorzystaniu gorącej pary wodnej. Ta praktyczna funkcja idealnie przyda się do odświeżania sukienek, kostiumów oraz do rozprostowywania wiszących firanek i kotar. Żelazko ma długi kabel zasilania, który umożliwia wygodne prasowanie tkanin. Obrotowy przewód urządzenia gwarantuje większą swobodę ruchów w trakcie pracy. Ponadto takie obrotowe połączenie ogranicza ryzyko uszkodzenia samego kabla.

Dość duży zbiornik na wodę pozwoli Ci na długie prasowanie bez potrzeby ciągłego dolewania wody. Dzięki niemu będziesz mógł także prasować ubrania przy pomocy pary. W modelu zamontowano również komfortowy spryskiwacz. Dzięki niemu nie będziesz mieć problemu nawet z większymi zmięciami. Dużym atutem żelazka jest blokada kapania, która zapobiega wyciekowi wody przy niskiej temperaturze oraz przy wyłączonym żelazku. Dzięki tej innowacyjnej technologii na materiałach podczas prasowania nie powstaną plamy. Ponadto możesz przechowywać żelazko w pozycji poziomej, bez obaw, że wycieknie z niego woda. Sporym atutem produktu jest blokada kapania, która przeciwdziała wyciekowi wody przy niskiej temperaturze oraz przy wyłączonym żelazku. Dzięki tej praktycznej funkcji na ubraniach podczas prasowania nie powstaną plamy. Dodatkowo będziesz mógł przechowywać żelazko w poziomie, nie zamartwiając się, że wycieknie z niego woda. Kolejną zaletą tego żelazka jest automatyczne programowanie temperatury. Dzięki tej opcji będziesz mógł prasować wszystkie ubrania na jednym ustawieniu temperatury bez potrzeby ich wcześniejszego segregowania.

Żelazko oferuje system antywapienny, który przeciwdziała osadzaniu się osadów wapiennych w kanalikach parowych. Dzięki niemu żelazko będzie dobrze działać przez długi czas, a Twoje tekstylia pozostaną wolne od białych drobinek kamienia. Systematyczne oczyszczanie żelazka nie należy do ulubionych czynności. Właśnie dlatego producent wyposażył ten model w innowacyjną technologię samooczyszczania, która przeprowadzi cały proces czyszczenia bez twojej pomocy. Dzięki tej funkcji stopa utrzyma swoją dużą efektywność, a dodatkowo wydłuży się żywotność urządzenia. Dzięki opcji automatycznego wyłączania żelazko wyłączy się, gdy zbyt długo pozostanie bez nadzoru. To niezwykle praktyczna funkcja, gdyż zapewnia bezpieczeństwo i pozwala ograniczyć zużycie prądu. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania żelazko wyłączy się, jeśli pozostanie w bezruchu. To bardzo praktyczna funkcja, gdyż zapewnia bezpieczeństwo i pozwala zmniejszyć zużycie energii. Atutem urządzenia jest tryb Eco, który sprawia, że można zaoszczędzić energię elektryczną. Podczas korzystania z tego trybu wytwarzana jest mniejsza ilość pary, co pozytywnie wpływa zarówno na nasz domowy budżet, jak i prasowane materiały.

 

Producent wyposażył żelazko w wyświetlacz, który zastąpił tradycyjne pokrętło. To właśnie na wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze komunikaty, np. o temperaturze i mocy pary. Producent zastosował w żelazku wyświetlacz, który zastępuje tradycyjne pokrętło. To właśnie na wyświetlaczu pokazują się najważniejsze komunikaty, m.in. o temperaturze i sile pary.