Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

KLOCKI MAGNETYCZNE PIXIO ABSTRACT SERIE

Komplet 60 sztuk magnetycznych klocków PIXIO w idealnie dopasowanych kolorach pozwolą wcielić w życie wszystkie kreatywne pomysły. Zacznij od zbudowania prostych modeli przy użyciu instrukcji zawartych w opakowaniu, a gdy będziesz gotowy, przejdź do tworzenia własnych projektów.

Aby zapewnić absolutną przyjemność z grania i zabawy w PIXIO, marka opracowała aplikację, która posiada ogromną bazę pomysłów, postaci, historii, motywów i obiektów wraz z instrukcjami.

WYMIARY:

8 x 8 x 8 cm – pudełko

8 x 8 x 8 mm – wielkość klocka

RYZYKO ZADŁAWIENIA. Bloki PIXIO to małe części. Nie wkładać produktu do ust.

Nie zawiera BPA, ftalanów, PVC, lateksu ani materiałów toksycznych.

Nie pozwalaj żadnym zwierzętom na kontakt z blokami PIXIO. Nadepnięcie lub połknięcie klocków może spowodować poważne obrażenia. Zaprzestań używania klocków PIXIO, które zostały uszkodzone lub złamane. Po pierwszym otwarciu produktu można wyczuć nieszkodliwy zapach. Aby wyczyścić produkt, wytrzyj go suchym ręcznikiem. Nie umieszczaj w pobliżu kart kredytowych ani urządzeń elektronicznych, w tym telefonów komórkowych, komputerów, monitorów, telewizorów, rozruszników serca i innych wrażliwych magnetycznie nośników danych i urządzeń.