Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

OBSERWATORIUM OWADÓW

Obserwatorium Owadów, Pojemnik Do Obserwacji Insektów Z Lupą

Twoje dziecko jest niezmiennie ciekawe otaczającego świata? Nasze specjalne obserwatorium dla owadów pozwoli odkryć wiele tajników przyrody.

  • pozwoli odkryć świat owadów oraz roślin
  • tradycyjna zabawka w nowoczesnym wydaniu
  • pomysł na wspólną zabawę na zewnątrz

Kapsuła posiada na górze otwarcie - drzwi, przez które robaczki dostaną się do środka. Podczas gdy insekty będą rozglądać się po nowym miejscu - my możemy obserwować je same :) Zestaw posiada ruchomą lupę, dzięki czemu nie uciekną nam z pola widzenia. Pojemnik posiada otwory wentylacyjne zapewniające ciągły dopływ świeżego powietrza. Obserwować można zarówno żywe organizmy jak i martwą naturę: rośliny,  skamieliny itd.

Obserwatorium posiada wygodny uchwyt, dzięki czemu produkt możemy zabrać ze sobą na każdą wycieczkę.

 

 

Domek do obserwacji owadów zapewne podtrzyma zainteresowanie Twojego dziecka światem natury, pozwoli podejrzeć jak żyją i wyglądają jego ulubione owady.

Produkt stanowi atrakcyjną alternatywę dla standardowej lupy.

 

Dbałość o żywe stworzenia

Gdy tylko dziecko zapozna się z obserwowanymi owadami należy je wypuścić na wolność. To dobry sposób aby nauczyć dziecko, że o każde żywe stworzenie należy dbać - bez względu na to czy jest małe, czy duże. Przy wkładaniu oraz wyjmowaniu owadów do pojemnika zalecana jest pomoc osoby dorosłej aby nie skrzywdzić żadnego stworzonka.

 

Zestaw zawiera:

  • Obserwatorium z lupą,
  • Oryginalne opakowanie

Wymiary opakowania: 18 x 18 x 13,5cm