Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Piaskowe obrazki Pakiet nr 5

Piaskowe obrazki. Pakiet 5" to książeczka, która zajmie nasze dziecko na długie godziny, a na dodatek pozwoli na rozwinięcie jego kreatywności!

Pomysłowość dziecka powinna być stale pobudzana i rozwijana. Jak zachęcić malucha do działania? Zdecydowanie przez zabawę! Sprawdzi się do tego idealnie książeczka "Piaskowe obrazki. Pakiet 5".

To zabawa polegająca na tworzeniu barwnych ilustracji z piasku. Mimo że jest to nietypowe, zapewnia sporo zabawy i z pewnością spodoba się każdemu maluchowi. Zestaw zawiera trzy obrazki: papugę, konia oraz motyla. Dodatkowo dołączone zostało 8 woreczków z kolorowym piaskiem oraz patyczek, który pomoże nam odkleić klejącą warstwę ilustracji. Nie ma żadnych zasad ani wskazówek: liczy się pomysłowość. Piasek pozwala maluchowi zająć się sobą przez długi czas.

"Piaskowe obrazki. Pakiet 5" to pomysł na to, jak połączyć przyjemne z pożytecznym i pozwolić dziecku swobodnie rozwijać się poprzez zabawę. Książeczka sprzyja zdolnościom motorycznym oraz pobudzeniu wyobraźni. Zmusza do myślenia, planowania i pokazuje, jak ciekawe może być malowanie inaczej niż tylko kredkami. Ilustracje dostosowane zostały do różnego wieku, dlatego w zabawie odnajdą się zarówno starsze, jak i młodsze dzieci. Ten sposób malowania pozwala na ćwiczenie precyzji i umiejętności motorycznych.