Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Puzzle 168 el. Mapa Świata

Wybierając dla dziecka zabawkę, każdy rodzic chciałby, żeby służyła mu jak najdłużej, była przydatna i dodatkowo pomocna w nauce nowych rzeczy. Czy Ty również zachodzisz w głowę, co to może być? Puzzle "Mapa świata" będą idealnym stymulantem dziecięcej kreatywności, a przy okazji wprowadzają malucha w świat geografii!

Barwne obrazki i intensywne kolory z pewnością przyciągną uwagę dziecka. Państwa w puzzlach "Mapa świata" nie są tylko oznaczone konturem - każde z nich skojarzone jest z charakterystyczną dla swojego regionu roślinnością lub zwierzętami. Wszystko to sprawi, że dziecko uda się w niezliczoną ilość miejsc, odbędzie fantastyczne podróże i wyprawy w nieznane. Dziecięca wyobraźnia i puzzle uzupełniają się wzajemnie, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

W eleganckim pudełku schowane zostały puzzle składające się ze 168 elementów, grubych i wytrzymałych, które po ułożeniu uzyskają format o wymiarach 98 na 68 cm. Można je układać wiele razy i ciągle zaczynać od nowa poznawanie świata. Gdy dziecko jest już starsze i chodzi do szkoły, może samo wykonać makietę, naklejając poszczególne elementy na sztywną kartę, by otrzymać w ten sposób domową i własnoręcznie wykonaną pomoc szkolną. Nauka będzie o tyle przyjemniejsza, że wraz ze spojrzeniem na mapę przed dziecięcymi oczami staną wspomnienia związane z satysfakcją układania puzzli. A to na pewno zaprocentuje perfekcyjnym przygotowaniem na lekcję geografii!

Puzzle Mapa świata to również bardzo dobry pomysł na wyposażenie pomocy dydaktycznych w starszych klasach przedszkolnych oraz klasach nauczania początkowego szkoły podstawowej.

Producent Bright Junior Media pomyślał o przechowywaniu puzzli w pudełku, które posiada uchwyt, pozwalający się z nimi łatwo przemieszczać.