Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

Puzzle 168 el. Mapa Świata

Wybierając dla dziecka zabawkę, każdy rodzic chciałby, żeby służyła mu jak najdłużej, była przydatna i dodatkowo pomocna w nauce nowych rzeczy. Czy Ty również zachodzisz w głowę, co to może być? Puzzle "Mapa świata" będą idealnym stymulantem dziecięcej kreatywności, a przy okazji wprowadzają malucha w świat geografii!

Barwne obrazki i intensywne kolory z pewnością przyciągną uwagę dziecka. Państwa w puzzlach "Mapa świata" nie są tylko oznaczone konturem - każde z nich skojarzone jest z charakterystyczną dla swojego regionu roślinnością lub zwierzętami. Wszystko to sprawi, że dziecko uda się w niezliczoną ilość miejsc, odbędzie fantastyczne podróże i wyprawy w nieznane. Dziecięca wyobraźnia i puzzle uzupełniają się wzajemnie, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

W eleganckim pudełku schowane zostały puzzle składające się ze 168 elementów, grubych i wytrzymałych, które po ułożeniu uzyskają format o wymiarach 98 na 68 cm. Można je układać wiele razy i ciągle zaczynać od nowa poznawanie świata. Gdy dziecko jest już starsze i chodzi do szkoły, może samo wykonać makietę, naklejając poszczególne elementy na sztywną kartę, by otrzymać w ten sposób domową i własnoręcznie wykonaną pomoc szkolną. Nauka będzie o tyle przyjemniejsza, że wraz ze spojrzeniem na mapę przed dziecięcymi oczami staną wspomnienia związane z satysfakcją układania puzzli. A to na pewno zaprocentuje perfekcyjnym przygotowaniem na lekcję geografii!

Puzzle Mapa świata to również bardzo dobry pomysł na wyposażenie pomocy dydaktycznych w starszych klasach przedszkolnych oraz klasach nauczania początkowego szkoły podstawowej.

Producent Bright Junior Media pomyślał o przechowywaniu puzzli w pudełku, które posiada uchwyt, pozwalający się z nimi łatwo przemieszczać.