Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Puzzle 200 el. Drapieżne dinozaury

Puzzle są doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dostępność układanek o różnej liczbie oraz wielkości elementów sprawia, że doskonale mogą bawić się przy nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Pozycja "Puzzle. 200 el. Drapieżne dinozaury" od firmy Trefl jest propozycją dla małych fanów ogromnych drapieżników, które żyły przed laty na naszej planecie.

Mimo że dinozaury wyginęły dawno temu, wiele dzieci wciąż żywo się nimi interesuje. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę ich wielkość, wygląd i różnorodność. Pozycja "Puzzle. 200 el. Drapieżne dinozaury" przedstawia niezwykle barwne dinozaury w ich naturalnym środowisku. Na układance widnieją różne gatunki tych żyjących kiedyś zwierząt. Dzieci mogą więc uczyć się rozpoznawać je i nazywać. Widoczny w tle wulkan będzie doskonałym pretekstem do tworzenia niesamowitych historii zarówno przez pociechy, jak i rodziców. Puzzle te są przeznaczone dla dzieci od siódmego roku życia, jednak z powodzeniem mogą zacząć układać je także mniejsze pociechy. Przy odrobinie pomocy z pewnością uda im się dopasować wszystkie elementy. Powstały po ułożeniu obrazek o wymiarach 480 na 340 milimetrów można oprawić i powiesić jako ozdobę w dziecięcym pokoju.

Pozycja "Puzzle. 200 el. Drapieżne dinozaury" będzie idealnym produktem dla miłośników zarówno mniejszych, jak i większych układanek. Barwne elementy zapewnią doskonały, rodzinnie spędzony czas oraz wzmocnią u dzieci skupienie, koncentrację i motorykę małą.