Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Sonic i superdrużyny

Daj się wciągnąć do zabawy razem z ekipą wyjątkowych bohaterów. Sonic i jego superdrużyna zapraszają do zabawy w wyścigu! Dasz radę zwyciężyć? Przekonaj się koniecznie!

"Sonic i superdrużyny" to wspaniała rozrywka, umożliwiająca miłe spędzanie czasu wraz z rodziną czy przyjaciółmi. Niebieski jeż i superdrużyna rozpoczynają szalony wyścig. Po drodze czekają jednak liczne wyzwania i pułapki. Kto dotrze do mety jako pierwszy?

"Sonic i superdrużyny" to planszowa gra wyścigowa zainspirowana grami wideo "Sonic the Hedgehog". Każdy, kto sięgnie po planszówkę, będzie miał okazję wykorzystywać karty ruchu, pozwalające przemieszczanie się po specjalnym torze, na którym spotykają się drużyny i przeciwnicy. Dzięki sprytowi można wykonać ruchy, które zablokują innych uczestników rozgrywki, tym samym przybliżając nas do wygranej. Sprawdź, czy dasz radę zwyciężyć w tym wyścigu! Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie figurki, należące do tego samego gracza bądź zespołu, przekroczą linię mety.

Gra jest prosta i niezwykle dynamiczna. Atrakcyjna forma wyścigu sprawia, że rywalizacja okazuje się wyjątkowo emocjonująca i ciekawa dla graczy, niezależnie od ich wieku. Rywalizację umilają solidnie wykonane figurki, przedstawiające postaci ze świata "Sonic the Hedgehog". Gra idealnie nadaje się dla miłośników filmu oraz gry komputerowej, których bohaterem jest niebieski jeż, Sonic.

W pudełku z grą znajdują się następujące elementy: plansza, 8 figurek, 73 karty oraz instrukcja