Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Huśtawka dla dziecka 3w1

Konstrukcja huśtawki wykonana jest z dokładnie wyszlifowanego, woskowanego drewna, co gwarantuje bezpieczeństwo, poduszki wykonane są z tkaniny velvet wypełnionej antyalergiczną włókniną silikonową.

Produkcja elementów drewnianych, jak i szycie huśtawki odbywa się u nas w firmie , jest to produkt polski, spełnia wszystkie standardy oraz normy.

PRAKTYCZNA

-Rośnie razem z dzieckiem, wraz z rozwojem dziecka w łatwy sposób dostosujemy huśtawkę do jego potrzeb

-wszystkie elementy huśtawki uszyte z tkaniny velvet można bez trudu zdejmować i prać

-poduszki są przywiązywane

WYTRZYMAŁA I ŁATWA W PIELĘGNACJI:

- Velvet to szlachetna tkanina, którą cechuje najwyższa jakość oraz wysoka odporność na ścieranie (1 000 000) Cykli) i działanie promieni słonecznych. Została stworzona przy użyciu innowacyjnej technologii NANO BIONIC FINISH, która zapewnia utrzymanie właściwości tkaniny podczas wieloletniego użytkowania i charakteryzuje się tym, że można ją prać w pralce, a wszelkie substancje płynne z tkaniny można usunąć przy pomocy chłonnej ściereczki. Główne walory tkaniny to przede wszystkim łatwość w utrzymaniu, miękkość w dotyku oraz przepuszczalność powietrza.

PRAWIDŁOWA POZYCJA I WYGODA:

- spód huśtawki jest usztywniony, dzięki czemu sylwetka dziecka jest wyprostowana.

- miękkie wyjmowane poduszki, znacznie poprawiają komfort siedzenia.