Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Gra Dobble

“Dobble” to szybka karciana gra towarzyska, idealna na imprezę z przyjaciółmi albo spontaniczną zabawę z rodziną.

“Dobble” to gra towarzyska, w której możesz sprawdzić swój refleks i spostrzegawczość. Zagraj wspólnie z rodziną i najbliższymi oraz przekonaj się, jak szybki jest Twój umysł!

Gry planszowe po latach zapomnienia ponownie wracają do łask znudzonych elektroniką graczy. W tej grze liczą się refleks i spostrzegawczość! Podejmij wyzwanie i wyzwól swoją kreatywność! Gra “Dobble” jest wprost idealną grą rodzinną na niedzielne popołudnie.

Na środku stołu leży odkryta karta, natomiast pozostałe zostały równo podzielone na wszystkich graczy. Spójrz teraz na pierwszą spośród swoich kart i znajdź wspólny symbol z tą na stole, następnie szybko powiedz na głos, który to i natychmiast przejdź do następnej karty! Ten, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich swoich kart, wygrywa. Jak widać zasady gry nie są wcale skomplikowane, bo w końcu nie o to tu chodzi. Spostrzegawczość, szybkość i refleks to główne cechy, które musisz posiadać, aby wygrać i pokazać moc swojego umysłu!

W “Dobble” można grać wielokrotnie, gdyż trudno jest zapamiętać wszystkie ułożenia i kombinacje, by znaleźć wspólny symbol przede wszystkim potrzebny jest refleks. Dzięki temu z pozoru zwyczajna gra towarzyska zamienia się w rozgrywkę, gdzie świetna zabawa odgrywa kluczową rolę!

Gra imprezowa umożliwia rozgrywkę nawet na pięć różnych sposobów, a ten opisany powyżej cieszy się największą popularnością. Aby zabawa nie była zbyt prosta, symbole na kartach są czasami odwrócone oraz występują w różnych rozmiarach. Można na nich znaleźć różne przedmioty, rośliny czy też postaci, a każda z nich posiada unikalny zestaw obrazków.

W “Dobble” gra się niezwykle intuicyjnie! To szybka gra, pełna pozytywnych emocji, dzięki czemu nigdy się nie znudzi! Ćwiczy szybkość, refleks i spostrzegawczość. To idealna gra dla dzieci, gdyż rozwija ich zdolności poznawcze i umysł, łącząc zabawę z zaciętą rywalizacją. Opisane w “Dobble” rodzaje (wariantów gry jest więcej) oraz zasady gry są niezwykle proste i nie wymagają długiego studiowania instrukcji przed podejściem do pierwszej rozgrywki. Można się z nimi zapoznać dosłownie w minutę!

Karty są okrągłe i nie zajmują wiele miejsca oraz zostały zapakowane w wytrzymałe metalowe pudełko, dzięki czemu grę można zabrać ze sobą właściwie wszędzie bez obaw o zniszczenie i transport. Wydana przez wydawnictwo Rebel gra Dobble jest rekomendowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych, może w nią grać od 2 do 8 graczy. Jak wiadomo w ostatnich czasach różnorodne gry planszowe zyskały na wartości, dlatego warto zainteresować się również taką alternatywą na spędzenie wspólnych chwil. Dzięki firmie Rebel gra z przyjaciółmi czy rodziną zyskuje nowy wymiar!

Oprócz klasycznej wersji Rebel “Dobble”, polecamy również: “Dobble Kids” - przeznaczoną dla młodszych użytkowników, jak i “Dobble Star Wars", którą zainteresują się fani popularnej serii filmowej. “Dobble” to fantastyczna gra imprezowa, dzieki której świetna zabawa jest gwarantowana!