Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Gra Honeycombs

"Honeycombs. Plastry miodu" to wspaniała gra rodzinna dla osób w wieku 6+. Układajcie sześciokątne płytki, by pomóc pszczołom zbudować plaster miodu!

Pszczoły to bardzo pracowite stworzenia, które od dawien dawna fascynują ludzi, zwłaszcza przyrodników. Tym razem będą potrzebowały naszej pomocy, aby zbudować cały plaster miodu. Gra polega na dopasowywaniu do siebie sześciokątnych płytek zgodnie z umieszczonymi na nich wzorami. W podstawowym wariancie każdy z uczestników otrzymuje równą liczbę płytek i musi ułożyć z nich plaster w jak najkrótszym czasie. Inny wariant polega na spokojniejszej grze turowej, w której układamy jeden wspólny plaster. Płytki gry "Honeycombs. Plastry miodu" mogą też posłużyć jako niezwykłe puzzle!

Nie wszystkie płytki do siebie pasują! Trzeba zwracać uwagę na widniejące na nich wzory i układać je w sensowną całość. Natomiast pszczoły, odgrywają w grze rolę jokerów. Mamy tu również płytki specjalne.

W pudełku z grą znajduje się pokaźny, ważący prawie kilogram worek stylizowany na pszczeli ul, a w nim umieszczone są 52 sześciokątne płytki. Podzielcie je równo między siebie i przygotujcie szare komórki! "Plastry miodu" to gra wymagająca pełnej koncentracji. Dopasowywanie elementów wcale nie jest łatwe, a wygrać chciałby przecież każdy z uczestników. Gra przeznaczona jest dla osób w wieku powyżej 6 lat. Może brać w niej udział od 1 do 8 graczy. To zatem wspaniała propozycja dla całej rodziny!