Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Byłam kochanką arabskich szejków Laila Shukri

Handel kobietami - czy to możliwe w XXI wieku? Laila Shukri przedstawia Czytelnikom opowieść o kobiecie, która wbrew własnej woli stała się kochanką szejków.

Seks w Arabii Saudyjskiej to temat tabu, można śmiało powiedzieć, że jest wszechobecną "obsesją" tamtejszych mężczyzn i wynika, to najprawdopodobniej z panujących na Bliskim Wschodzie religijnych, prawnych i kulturowych ograniczeń. To, co zakazane najbardziej kusi, najsilniej przyciąga, najlepiej smakuje. Kobiety w tamtych regionach nie mogą pokazać nawet kosmyka włosów, zasłaniając praktycznie całe swoje ciała abają.

Czy, aby dla wszystkich seks jest zakazany? Istnieje pewne powiedzenie, które głosi, że "każda kobieta w Dubaju ma swoją cenę", są również mężczyźni gotowi tą cenę zapłacić. Zaliczają się do nich szejkowie, wpływowi i bogaci mieszkańcy Bliskiego Wschodu, którym takie kobiety po prostu się "dostarcza" bardzo często wbrew ich własnej woli. 

Książka "Byłam kochanką arabskich szejków" oparta jest na prawdziwych faktach. Autorka postanowiła opisać wstrząsającą historię kobiety, którą oszukano, i która stała się żywym towarem. Julia - główna bohaterka jest Polką, niezadowoloną do końca ze swojego obecnego życia, które nie układa się tak jakby tego chciała. Pewnego wieczoru przebywając w nocnym klubie poznaje przystojnego Syryjczyka o imieniu Tark, który oczarowuje młodą dziewczynę. Facet z którym świetnie się dogaduje i wydaje się spełnieniem jej marzeń zaprasza ją niespodziewanie na egzotyczne wakacje do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Odpoczynek w Dubaju z miłością swojego życia, jak jej się wówczas wydawało, czemu nie! Wkrótce jednak okazuje się, że była to najgorsza decyzja jaką mogła podjąć, trafiła bowiem na faceta, który współpracuje z największym gangiem handlującym ludźmi. 

Po przekroczeniu granicy zaczyna się koszmar - pozbawiona paszportu, zniewolona, brutalnie wykorzystywana seksualnie i psychicznie Julia przeżywa najgorsze wakacje swojego życia, które trwają rok. Jak się okazuje w tym koszmarze znajduje się nie tylko ona, ale i tysiące innych kobiet i dziewczynek, jedną z nich jest Anisza. 

Jak w XXI wieku wygląda handel ludźmi? Czy tylko śmierć jest wybawieniem z niewoli? Przeczytaj o bezwzględnych szejkach. O ich orgiach seksualnych świat woli nie mówić głośno.

Laila Shukri mieszkająca w Dubaju polka, ukrywająca swoją tożsamość pod pseudonimem, która została żoną arabskiego szejka. Jest autorką takich książek jak: "Byłam służącą w arabskich pałacach" (2015), "Jestem żoną szejka" (2016), "Perska miłość" (2014), "Perska namiętność" (2017).