Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Gabinet anatomii

Twoja pociecha interesuje się budową ludzkiego ciała? Zaspokój jej ciekawość i pozwól jej otworzyć własny gabinet anatomii w domowym zaciszu. Pomoże Ci w tym pozycja pod tytułem "Gabinet anatomii w.2", której autorami są Kate Davies i Carnovsky.

Ciało człowieka jest niezwykle fascynujące. Z pomocą tej książki Twoje dziecko może prześwietlić je samodzielnie i to bez specjalistycznego sprzętu. Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zastanawiasz się jak? Można tego dokonać przy użyciu dołączonych w zestawie filtrów. Trzy soczewki w różnych kolorach pozwalają zobaczyć na ilustracjach zupełnie różne rzeczy. Pierwsza ukazuje oczom czytelnika ludzki szkielet, druga mięśnie. Przy użyciu trzeciego filtra oczom ukazują się organy wewnętrzne, znajdujące się w ciele człowieka.

Dzięki ciekawej formie książki dzieci są nią bardzo zainteresowane i chętnie po nią sięgają. Składa się ona z dziesięciu rozdziałów. Każdy opisuje inną część ciała. Wertując strony lektury, pociecha może zagłębić się w tajniki mózgu człowieka, a nawet policzyć, z ilu kości składa się szkielet. To wiedza potrzebna nie tylko studentom medycyny. Z pewnością zaprocentuje również w szkole. Plusem jest fakt, że obrazki można oglądać również przy użyciu telefonu komórkowego. Wystarczy skorzystać z dedykowanej do tego celu strony internetowej.