Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

Gabinet anatomii

Twoja pociecha interesuje się budową ludzkiego ciała? Zaspokój jej ciekawość i pozwól jej otworzyć własny gabinet anatomii w domowym zaciszu. Pomoże Ci w tym pozycja pod tytułem "Gabinet anatomii w.2", której autorami są Kate Davies i Carnovsky.

Ciało człowieka jest niezwykle fascynujące. Z pomocą tej książki Twoje dziecko może prześwietlić je samodzielnie i to bez specjalistycznego sprzętu. Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zastanawiasz się jak? Można tego dokonać przy użyciu dołączonych w zestawie filtrów. Trzy soczewki w różnych kolorach pozwalają zobaczyć na ilustracjach zupełnie różne rzeczy. Pierwsza ukazuje oczom czytelnika ludzki szkielet, druga mięśnie. Przy użyciu trzeciego filtra oczom ukazują się organy wewnętrzne, znajdujące się w ciele człowieka.

Dzięki ciekawej formie książki dzieci są nią bardzo zainteresowane i chętnie po nią sięgają. Składa się ona z dziesięciu rozdziałów. Każdy opisuje inną część ciała. Wertując strony lektury, pociecha może zagłębić się w tajniki mózgu człowieka, a nawet policzyć, z ilu kości składa się szkielet. To wiedza potrzebna nie tylko studentom medycyny. Z pewnością zaprocentuje również w szkole. Plusem jest fakt, że obrazki można oglądać również przy użyciu telefonu komórkowego. Wystarczy skorzystać z dedykowanej do tego celu strony internetowej.