Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał

Interesujesz się samorozwojem? Czujesz, że stoisz w miejscu i nie potrafisz nic z tym zrobić? Sięgnij po książkę zatytułowaną "Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał" autorstwa Joe Dispenzy i obserwuj, jak zmienia się Twoje życie.

Lektura pt. "Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał" stała się bestsellerem, dlatego zasłużyła na nowe tłumaczenie,. Oto i ono. Zostało wzbogacone o wyrażenia, które są nierozerwalnie związane z ideami autora.

Każdy z nas kreuje własne życie. Nasza przyszłość zależy tylko od nas. By nią odpowiednio pokierować, trzeba najpierw dowiedzieć się, jak to zrobić. Wówczas możemy znaleźć się dokładnie w tym miejscu, w którym chcemy. Czytelnik dowie się, że jego możliwości są nieograniczone, jeżeli sam ich nie ograniczy. Warto sięgnąć po tę lekturę i skorzystać z dobrodziejstw medytacji. Pomaga to wejść na wyższy poziom samoświadomości.

Dispenza daje czytelnikowi narzędzia, za których pomocą uzdrowi on swoje ciało i relacje międzyludzkie. Dzięki nim połączy się z energią i dotrze do swojej podświadomości. Autor opiera się na najnowszych badaniach naukowych.