Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Kicia Kocia u dentysty

Dla wielu dzieci pierwsza wizyta u dentysty staje się bardzo traumatycznym wydarzeniem. Maluchy boją się gabinetu, wierteł, aż w końcu samego dentysty. Kto najlepiej uspokoi małego pacjenta przed wizytą i oswoi go z myślą o sprawdzaniu ząbków? Ulubiona bohaterka Kicia Kocia w książeczce "Kicia Kocia u dentysty" pokazuje, że wizyta w gabinecie stomatologicznym może się stać wesołą przygodą.

Publikacja "Kicia Kocia u dentysty" jest książeczką, która rozwiewa dziecięce lęki przed pierwszą wizytą u stomatologa. Krok po kroku, za pomocą barwnie przedstawionej historyjki, Kicia Kocia opowiada przebieg swojej wizyty u pani dentystki: od umycia ząbków w domu, by świeciły jak latarenki, poprzez zabranie ulubionej maskotki, po samą wizytę. Wiernie przedstawia wyposażenie gabinetu dentystycznego oraz wszystkie czynności, którym należy się poddać, by skontrolować stan ząbków. Książeczka nie straszy dziurami, bakteriami w zębach ani wiertłem. Wzbudza natomiast ciekawość, by - jak Kicia Kocia - usiąść na ruszającym się w górę i w dół fotelu dentystycznym i zapoznać się z różnymi dentystycznymi narzędziami. Edukuje również, że warto dbać o codzienną higienę zębów.