Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 2

A czy Ty już znasz rodzinę Monet? Jej fascynujące losy kreuje Weronika Marczak, spisując je na kartach wciągających powieści z gatunku young adult. Polskie nastolatki pokochały tę historię na tyle, że książki przybliżające losy niepozornej dziewczyny i jej familii zyskały miano bestsellerów. "Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 2" to kolejna część tej porywającej opowieści.

Główną bohaterką cyklu jest zwyczajna piętnastolatka z Wielkiej Brytanii, Hailie Monet. Dziewczyna niespodziewanie traci najbliższe osoby - mamę i babcię. Obie giną tragicznie w wypadku, przez co całkowicie zmienia się  dotychczasowe życie nastolatki.

Dopiero w tak dramatycznej chwili dowiaduje się bowiem, że nie jest na świecie sama. Ma aż pięciu braci: Vincenta, Willa, Dylana, Shane’a i Tony’ego, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Osierocona Hailie opuszcza więc swój dotychczasowy dom i zamieszkuje w Pensylwanii w ekskluzywnej willi. Z rodziną, której do tej pory nie znała.

W kompletnie obcym i nowym miejscu dziewczynka powoli oswaja się nie tylko z nowo poznanymi bliskimi. Musi przyzwyczaić się również do codziennych luksusów, których doświadcza po raz pierwszy. W Wielkiej Brytanii wiodła dość skromne życie. Teraz natomiast ma świetne ciuchy, drogie akcesoria i uczęszcza do prywatnego liceum.

Hailie mocno różni się charakterem od starszego rodzeństwa. Jednak mimo początkowych zgrzytów i dystansu, wszyscy powoli otwierają się na siebie i budują dobrą relację. Dzielące ich różnice odchodzą na bok i nastolatka już nie czuje się taka samotna, jak na początku. Wie, może liczyć na wsparcie swoich braci.

Zwłaszcza gdy wpada w poważne kłopoty. To chwila, w której naprawdę potrzebuje ich pomocy, ponieważ grozi jej niebezpieczeństwo. Chcesz się dowiedzieć jakie? Sięgnij po książkę "Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 2".

Pragniesz przeczytać cykl Weroniki Marczak od początku? Zagłębić się w złożone więzy rodzinne? Szukaj do tej pory wydanych tytułów:

  • "Skarb. Rodzina Monet. Tom 1",
  • "Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1",
  • "Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 2",
  • "Perełka. Rodzina Monet. Tom 3. Część 1",
  • “Perełka. Rodzina Monet. Tom 3. Część 2”.