Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Nażyć się. Jak zacząć nażywać się od dziś, pamiętać o tym jutro i już nigdy o sobie nie zapomnieć

Publikacja, która może się okazać pomocna dla każdego, kto choć trochę zagubił się w swoim życiu. Choć raz zadbaj o siebie, zamiast uszczęśliwiać wszystkich wokół.

"Nażyć się. Jak zacząć nażywać się od dziś, pamiętać o tym jutro i już nigdy o sobie nie zapomnieć" to książka specjalnie dla kobiet, które nie radzą sobie z codziennością, cały czas usiłując zaspokoić potrzeby wszystkich wokół. Problem w tym, że w takim wypadku zwykle zupełnie zapominają o sobie, co w znaczący sposób odbija się na ich psychice. Z tego powodu często są nieszczęśliwe, a życie przecieka im przez palce.

W publikacji czytelniczki zostają namówione do zdrowego egoizmu, na który czasem należy po prostu znaleźć czas i ochotę. Jednocześnie będą miały mówić to, co rzeczywiście myślą, nie oglądając się na innych i nie próbując się nikomu przypodobać, jednocześnie w wyraźny sposób komunikując swoje potrzeby. Każda z kobiet może skorzystać z ogromnej wiedzy autorki, jej przekonaniami, a także wszelkimi doświadczeniami, jakie zdobyła. W książce nie brak zdecydowanych pytań, które mają nakłonić odbiorcę do zmiany dotychczasowego punktu widzenia oraz przyjmowanej postawy. Na pewno warto, by wówczas poszukał na nie odpowiedzi i mimo wszystko nie poddawał się bez walki.