Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu

Jeżeli nie chcesz snuć dłużej czarnych scenariuszy dotyczących swojej teraźniejszości i przyszłości, książka "Nic mnie nie złamie" autorstwa Davida Gogginsa może przyjść Ci z pomocą. Dzięki niej zupełnie inaczej spojrzysz na otaczającą Cię rzeczywistość i odkryjesz, jak wielka siła drzemie w Twoim umyśle.

David Goggins w swojej autobiograficznej książce przekonuje, jak wiele można zyskać dzięki sobie samemu. Odwołując się do swoich własnych doświadczeń, pokazuje czytelnikowi, że konsekwentne dążenie do celu zawsze popłaca. Jeżeli będziemy odpowiednio zmotywowani i zaangażowani, osiągniemy dokładnie to, co zamierzaliśmy, choć łatwo nie będzie. Autor zaznacza, że jego zdaniem ludzie nie wykorzystują pełni swoich możliwości i to właśnie dlatego mierzą się często z cierpieniem i zawodami.

Dzięki lekturze książki "Nic mnie nie złamie" można spojrzeć na swoje mocne i słabe strony z zupełnie innej perspektywy. To pierwszy krok do wykorzystania szans oraz możliwości, które mamy przed sobą, choć z różnych względów możemy ich nie dostrzegać.