Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Oczami Mężczyzny. Kobiety, które mają klasę

“Oczami mężczyzny. Kobiety, które mają klasę” to  kolejna książka Rafała Wicijowskiego, autora bloga “Oczami Mężczyzny”.

Przeczytaj więcej o związkach, a w szczególności o kobietach, o które warto walczyć.

Już poprzednia książka napisana przez Rafała Wicijowskiego “Oczami mężczyzny (nie) idealnego” wzbudziła sporo kontrowersji zarówno w gronie mężczyzn, jak i kobiet. Nie wszystkim spodobało się przedstawienie relacji damsko-męskich, a przede wszystkim błędów w związku, jakie popełniają obie strony, w formie pouczających “lekcji”. Autor tymczasem powraca z kolejnym nietypowym poradnikiem, tym razem skupiając się mocniej na kobietach. Nie poświęca jednak uwagi każdej z nich, ale tym szczególnym, tym dojrzałym, które wiedzą, czego chcą i potrafią mierzyć się z porażkami.

Kobiety z klasą, o których pisze Wicijowski, jak każdy z nas, popełniają błędy, ale po każdym z nich potrafią się podnieść. Co więcej, po kolejnych porażkach stają się jeszcze silniejsze i wciąż znają swoją wartość. Oczywiście, jako wsparcia wciąż potrzebują mężczyzn: tych prawdziwych, niewiecznych chłopców, którzy wolą się nad sobą użalać, zamiast stanowić oparcie dla swojej kobiety i dzielić się z nią również własnymi problemami, bo przecież rozsądna kobieta potrafi też we właściwym momencie przyjść z pomocą zagubionemu partnerowi. Nie brakuje jej charakteru, inteligencji i pomysłu na siebie, tyle że mężczyźni nie zawsze to dostrzegają, a ta książka ma im to co nieco ułatwić.


Fragment książki

Wszystko będzie dobrze. Czeka Cię jeszcze wiele pięknych i wyjątkowych chwil. Nie będzie łatwo, bo życie rzuci Ci pod nogi kolejne przeszkody i jak zwykle zaskoczy w najgorszym możliwym momencie. Jednak poradzisz sobie. Zawsze to robisz. Mimo wszystkich przeciwności i kłopotów. Pomimo rozczarowań i chwil, które chwilami bywają wręcz dramatyczne. I choć inni na Twoim miejscu mogli by się poddać to Ty tego nie zrobisz.

Dojrzałe, mądre i znające swoją wartość kobiety zawsze się podnoszą. Po każdym upadku wstają mocniejsze i jeszcze bardziej zahartowane. Płomień w ich sercu jest wyjątkowy. Czasem tli się delikatnie przygaszony wszystkimi trudnościami, ale nigdy nie gaśnie.

Dziś jesteś silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ten płomień jest w Tobie i wiesz co musisz zrobić, żeby na nowo zaczął rozgrzewać Twoje życie. I choć czekają Cię trudne decyzje to zdajesz sobie sprawę, że musisz zrobić krok do przodu i pozbyć się raz na zawsze ze swojego życia ludzi, którzy nieustannie odbierają Ci radość i szczęście.

Kobiety, które mają klasę nie potrzebują w swoim życiu nieszczerych uśmiechów, fałszywych obietnic, gównianych przyjaźni i tanich adoratorów. Takie kobiety jak Ty doskonale znają swoją wartość i wiedzą, że zasługują na więcej.

Zrobisz krok do przodu, przekroczysz próg i zostawisz ich daleko za sobą. Jednak tym razem nie zamykaj za sobą spokojnie drzwi. Rąbnij nimi tak, by z hukiem wyleciały z futryny. Niech wszyscy ludzie, którzy nigdy nie zasługiwali na to, by być w Twoim życiu raz na zawsze zrozumieją, że nie ma w nim dłużej dla nich miejsca.

Później wszystko będzie już dobrze. Poczujesz najpiękniejsze uczucie na tej planecie – spokój. Koniec łez, smutków, zmartwień i rozczarowań. Znów pójdziesz przez życie z podniesioną głową, a ciepło Twojego serca będzie ogrzewać Ciebie oraz Twoich bliskich.

Jesteś dojrzałą, mądrą i znającą swoją wartość kobietą. Czas rozpalić na nowo płomień, który jest w Twoim sercu. To najlepszy prezent jaki sama możesz sobie podarować. Podnieś więc głowę wysoko, zrób pierwszy krok i zacznij iść. W końcu masz do przejścia jeszcze całe piękne życie...


Kilka słów o autorze

Rafał Wicijowski to jeden z popularniejszych blogerów, który prowadzi stronę “Oczami Mężczyzny”.