Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

Ogród z widokiem Autor: Anna Szczęsna

Co może zbliżyć do siebie ludzi? "Ogród z widokiem" to wyjątkowa książka opowiadająca o przyjaźni, jedności i wspólnym pokonywaniu przeszkód. Czy mieszkańcy Ogrodowej 7 znajdą siły, aby stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu?

W zamkniętych mieszkaniach przy ulicy Ogrodowej 7 każdy prowadzi swoje własne, przeciętne życie. Sylwia od lat opiekuje się chorą mamą, przez co unika wszelkich okazji do spotkań towarzyskich. Przybyły zza granicy Daniel dopiero wprowadza się do bloku i zaczyna remont swojego lokalu. Jadwiga wraz z Antonim nie mogą przyzwyczaić się do zmiany miejsca i cały czas tęsknią za ukochanym domem z ogródkiem. Pochłonięta pracą Jowita ma dość przebywania na zwolnieniu lekarskim i snucia się po małym mieszkanku.

Pomimo różnych historii, doświadczeń i planów mieszkańcy budynku przy Ogrodowej 7 postanawiają wspólnymi siłami założyć ogród na jego dachu. Decyzja ta przekłada się na zawiązanie nowych przyjaźni i rozwój namiętnych romansów. Jednak ktoś stara się zniszczyć szczęście sąsiadów. Czy bohaterowie dowiedzą się, komu przeszkadza ich znajomość? Czy sprawca popełni błąd podczas niszczenia owoców ich wspólnej pracy i będzie można go wykryć?

"Ogród z widokiem" to zachwycająca, pełna refleksji powieść o zaangażowaniu ludzi i niezwykłej chęci niesienia pomocy w obliczu największych problemów. Anna Szczęsna w doskonały sposób pokazuje, że samotność może być zastąpiona fantastycznymi relacjami, które dodają siły i motywują do dalszego działania. Autorka zawiera w swej książce równie ważny motyw zawiści prowadzącej do zniszczenia marzeń innych osób. Czy dobro zwycięży w walce z ludzkimi słabościami? Jak potoczy się historia sąsiadów z Ogrodowej 7?