Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Skarb. Rodzina Monet. Tom 1

Książka "Rodzina Monet. Skarb" jest pierwszym tomem niesamowitej historii Hailie i jej pięciu starszych braci. Zgubiona, a następnie odnaleziona niczym najprawdziwszy skarb. Gdy zaczniesz czytać, ciężko będzie Ci się oderwać!

Hailie to prawie 15-letnia dziewczyna, która traci w wypadku dwie najważniejsze osoby: matkę oraz babcię. Następnie dowiaduje się, że ma piątkę starszych braci, którzy zabierają ją pod swój dach. Okazuje się, że ze skromnego domu trafia do najprawdziwszej willi w Pensylwanii.

Vincent, Will, Dylan, Shane i Tony to starsi bracia dziewczyny, o których nastolatka nie miała pojęcia. Hailie ciężko jest oswoić się z nowym miejscem po tragedii, jaka ją dotknęła, a zdystansowani bracia wcale jej tego nie ułatwiają. W nowym miejscu jest wszystko, o czym można zamarzyć: nowe ciuchy, drogie gadżety oraz możliwość uczęszczania do prywatnego liceum. Hailie mimo wszystko czuje się samotna i niezrozumiana przez rodzeństwo. Każdego dnia odkrywa, że życie jej braci jest pełne mrocznych sekretów, które są pilnie strzeżone przed ich młodszą siostrą. Jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Jakie tajemnice skrywa willa w Pensylwanii oraz jej starsi bracia?

Powieść "Rodzina Monet. Skarb" jest piękną historią, która skupia się przede wszystkim na więziach rodzinnych. Stworzona przez Weronikę Annę Marczak książka już wcześniej była uwielbiana przez czytelników na polskim Wattpadzie. Wydana wreszcie oficjalnie cieszy się jeszcze większą popularnością.