Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Szepty pienińskich ścieżek

Wyrusz na piękną podróż po Pieninach, której celem będzie odnalezienie prawdziwego "ja".

Poznaj Agnieszkę, kobietę pragnącą odmienić swoje życie i poznać prawdziwą miłość. "Szepty pienińskich ścieżek" opowiedzą historię, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Agnieszka do niedawna była zadowolona ze swojego życia, ale wszystko się zmieniło. Od momentu, kiedy jej chłopak wyjechał za granicę, codzienność dziewczyny nabrała szarych barw. Czuje się wypalona zawodowo, a w dodatku jej szef staje się coraz bardziej nieznośny. Na domiar złego od kiedy jest sama, nie może poradzić sobie finansowo i musiała wprowadzić się ponownie do swoich rodziców. Czy mogło być gorzej?

Przyjaciółka postanawia pomóc Agnieszce i namawia ją na ukończenie kursu na przewodnika w Pieninach. Mimo sceptycznego nastawienia Agnieszka postanawia jednak zrobić sobie przerwę w pracy i odpocząć na łonie przyrody. Nie spodziewa się, że będzie to początek wspaniałej przygody, która na zawsze odmieni jej życie. Kobieta już wkrótce otworzy się na nowe doznania i uczucia, a w jej duszy ponownie obudzi się prawdziwa pasja.