Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Uwięziona

Jeżeli uwielbiasz czytać książki, które na długo zapadają w pamięć i nie pozwalają zasnąć, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Misterna intryga i zaskakujące zwroty akcji sprawiają, że od tej książki nie sposób się oderwać.

"Uwięziona" to historia kobiety, której życie nigdy nie rozpieszczało. Jako nastolatka Amelie została osierocona przez ojca i musiała troszczyć się sama o siebie. Dziewczyna uciekła przed opieką społeczną do Londynu, gdzie rozpoczęła nowe życie. W Londynie poznała różne wpływowe osoby i zaczęła pracę w redakcji luksusowego magazynu, którego właścicielem był milioner Ned Hawthorpe. Krótko potem Amelie została jego żoną, co okazało się bardzo niebezpiecznym zajęciem.

Pewnego dnia Amelie budzi się w ciemnym pomieszczeniu bez okien. Kobieta nie wie, gdzie jest i dlaczego tam trafiła. Słyszy zbliżające się kroki oraz krzyki własnego męża. Sytuacja budzi w niej lęk. Kim są porywacze i dlaczego ją zabrali? Czego chcą od niej i od jej męża? Czy Amelie uda się wyjść z tej sytuacji cało?