Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Battlefield 2042 PS4

 • Gatunek: Akcja, FPS, Strzelanka
 • Nośnik: Blu-ray
 • Przedział wiekowy (PEGI): 16+
 • Wersja językowa: Angielska, Polska (dubbing), Polska (napisy)
 • Platforma: PlayStation 4
 • Rodzaj: Gra

Wojna totalna

Battlefield 2042 zabierze Cię z powrotem do wojny totalnej, specjalności serii gier Battlefield. W niedalekiej przyszłości światowy porządek został zachwiany. Pola bitew są bardzo dynamiczne i wymagają od Ciebie adaptacji do zmieniającej się sytuacji i przezwyciężania trudności przy pomocy Twojego oddziału i nowoczesnego arsenału.

Globalne pola bitew w Battlefield 2042 mają niespotykaną dotąd skalę dzięki wsparciu rozgrywki dla 128 graczy jednocześnie (tylko dla PC, Xbox Series X\S i PS5). Na biorących udział w walkach czeka ogrom wrażeń, od zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej, takich jak Podbój czy Przełamanie, po zupełnie nową Strefę Zagrożenia.

Świat pogrążony w chaosie

Rok 2042 – układ sił na świecie zmienił się na skutek walk o zasoby i ekstremalnych wydarzeń klimatycznych. Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, podczas gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.

128 graczy jednocześnie

Po raz pierwszy w historii Battlefield do wojny totalnej może dołączyć 128 graczy jednocześnie*. Tak wielu graczy jednocześnie pozwoli wziąć udział w niesamowitych wydarzeniach. Zmasowane szturmy, dynamiczne oskrzydlenia i intensywna obrona, dzięki którym poczujesz emocje towarzyszące prowadzonym na wielką skalę bitwom, w których trakcie wszystko może się zdarzyć.

*Tylko na Xbox Series X/S, PlayStation 5 oraz PC. W wersjach na Xbox One i PlayStation 4 maksymalna liczba graczy to 64.

Rozległe i dynamiczne tereny

Poczuj ogrom i skalę konfliktu na siedmiu ogromnych, zaprojektowanych w nowatorski sposób mapach. Każde pole bitwy to osobna przestrzeń gry, mieszcząca różnorodne obszary walki, co pozwala na niezwykle zróżnicowaną rozgrywkę, w tym przy użyciu maszyn – zarówno czołgi, jak i myśliwce mają więcej miejsca na prowadzenie działań.

Staw czoła wyzwaniom nieustannie zmieniających się warunków bojowych. Na bieżąco reaguj na dynamiczne wydarzenia i kataklizmy, przykładowo na burzę piaskową na pustyniach Kataru, rakietę wystrzeloną z centrum kosmicznego Gujany Francuskiej czy tornada zagrażające betonowym dżunglom Korei Południowej.

Specjaliści

Każdy na polu walki jest ważny, każdy ma do odegrania swoją rolę. Wybierz swoją, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech dobrze znanych klasach i każdy z nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia możesz w pełni spersonalizować. Wybór i odpowiednie wyposażenie specjalisty pozwoli na sprawną reakcję w każdej sytuacji pola bitwy.

Najnowocześniejszy arsenał

Broń i wyposażenie przyszłości czekają, by ich użyć. Okazji do wykazania się kreatywnością w boju dostarczą robotyczny pies, pistolet służący do reanimowania towarzyszy na odległość i cała gama nowoczesnych typów broni, pojazdów, odrzutowców, śmigłowców i nieznanego wcześniej sprzętu z roku 2042. Bądź mobilny i świadomy pola walki przemieszczając się za pomocą haka z liną, zakładając wingsuit, czy używając drona zwiadowczego i innego sprzętu.

Nowe sezony, nowa zawartość

Zarówno Ty, jak i cała społeczność będziecie się rozwijać w ramach systemu sezonowego, dzięki któremu w grze cały czas będą się pojawiać nowości. Sezony będą oparte na kolejnych opowieściach, a w ich trakcie będzie można zdobyć nowych specjalistów, żołnierzy, nową broń i nowe lokalizacje czy pojazdy. Gracze, którzy chcą, by ich przygoda w Battlefield 2042 trwała dłużej, mogą kupić przepustkę roku pierwszego, zawierającą 4 nowych specjalistów, 4 przepustki bojowe i 3 epickie zestawy skórek („Spękana ziemia”, „Burza” i „Zimna krew”).

 • Gatunek: Akcja FPS Strzelanka
 • Nośnik: Blu-ray
 • Przedział wiekowy (PEGI): 16+
 • Tryb gry: Multiplayer Singleplayer
 • Wersja językowa: Angielska Polska (dubbing) Polska (napisy)
 • Platforma: PlayStation 4
 • Rodzaj: Gra
 • Wymagania systemowe: Gra sieciowa wymaga opłacenia abonamentu PlayStation Plus