Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

NAUGHTY DOG The Last of Us Part II PS4

Kontynuacja popularnej przygodówki od studia Naughty Dog jest już znana każdemu posiadaczowi PS4. Na The Last of Us 2 czekało grono wielbicieli pierwszej części – w końcu okazała się niesamowitym hitem. Nowa odsłona gry przenosi nas do zniszczonego przez epidemię świata. Postapokaliptyczna wizja zawarta w grze to efekt skrupulatnej pracy grafików. W The Last of Us: Part II (PS4) zaproponowali oni trójwymiarową oprawę graficzną – niezwykle dopracowany realizm świata przedstawionego i animacje tworzą imponujący efekt. Przekonaj się na własnej skórze, czy emocje zdołają Cię pochłonąć!

The Last of Us: Part II (PS4) – mechanika gry

Choć w drugiej części gry zrezygnowano z trybu multiplayer, gra nic na tym nie traci, a o dziwo, zyskuje. Rozbudowana kampania fabularna okraszona wspaniałą grafiką i emocjonującymi dźwiękami, z pewnością będzie stanowiła niesamowitą rozrywkę. W trakcie rozgrywki podążasz za postacią, która eliminuje wrogów za pomocą broni palnej lub białej, przemierzając mapę. W grze The Last of Us: Part II (PS4) masz też możliwość rozwijania umiejętności głównej bohaterki. Podnoś zatem swoje zdolności w rzemiośle, skradaniu się i zdolności przetrwania, by zapewnić sobie wspaniale emocjonującą rozgrywkę!

The Last of Us 2 – przygodówka pełna emocji

Nowa odsłona gry jest wykonana z dbałością o szczegóły. To właśnie dzięki temu daje rozgrywkę pełną akcji i emocji, które możesz odczuwać wraz z protagonistką. The Last of Us 2 pozwala nie tylko płynnie się skradać, ale też walczyć ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeszkodami. Jeszcze bardziej realistyczna niż kiedykolwiek rozgrywka czeka, aż się w nią wciągniesz!