Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

WIDEOREJESTRATOR Xblitz Black 4K

Wideorejestrator Xblitz Black 4K

Xblitz Black 4K to kamera samochodowa, która została wyposażona w detektor ruchu, który uruchomi urządzenie za każdym razem, gdy wykryje ruch w okolicy Twojego pojazdu. Z łatwością sprawdzisz, czy ktoś zbliżał się do Twojego samochodu podczas Twojej nieobecności. Z wideorejestratorem Xblitz Black 4K otrzymujesz obraz w wysokiej jakości 4K, dzięki czemu żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze.

Kamera nagrywa obraz o szerokości 170 stopni, co pozwoli Ci na obserwację obydwu pasów drogi, w tym także pobocza. Z łatwością dostrzeżesz numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów. Moduł nawigacji satelitarnej, w jaki wyposażono wideorejestrator Xblitz Black 4K, pozwala na lokalizowanie współrzędnych pojazdu oraz rejestrację jego aktualnej prędkości w nagraniach wideo.

Sensor Sony Starvis i tryb Night Vision

Wideorejestrator Xblitz Black 4K został wyposażony w jasny obiektyw oraz zaawansowany sensor marki Sony, które zapewniają doskonałą jakość nagrań — również po zmroku.

Producent zadbał o wysoką jakość nagrań nie tylko w dzień, ale również w nocy. Rejestrator Black 4K został wyposażony w zaawansowaną matrycę z trybem “Night Vision”, który pozwoli Ci z powodzeniem rejestrować także nocne wyprawy.

Detekcja ruchu i czujnik G-sensor

Kamera samochodowa Xblitz Black 4K została wyposażona w detektor ruchu, który uruchomi urządzenie za każdym razem, gdy wykryje ruch w okolicy Twojego pojazdu. Z łatwością sprawdzisz, czy ktoś zbliżał się do Twojego samochodu podczas Twojej nieobecności.

Standardowo wideorejestrator nagrywa w pętli, jednak w razie nagłego hamowania lub kolizji, pliki z niebezpiecznego zdarzenia nie zostaną automatycznie nadpisane. Dzięki temu zyskasz dowód w sprawie.

Tryb parkingowy

Wideorejestrator Xblitz Black 4K uruchomi się automatycznie i rozpocznie nagrywanie, gdy tylko wykryje wstrząsy w czasie postoju samochodu. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością zidentyfikujesz sprawcę parkingowej stłuczki.

Aktywny uchwyt

Aktywny uchwyt w kamerze samochodowej Xblitz Black 4K zapewnia stały dostęp do źródła energii. Nie musisz zatem obawiać się, że nagle stracisz możliwość rejestracji obrazu. Uchwyt zapewnia stabilne położenie urządzenia, a ponadto ułatwia montaż i szybkie wypięcie kamery.

Specyfikacja

Przekątna wyświetlacza
2,0", TFT LCD
Rozdzielczość nagrywania
4K (do 30 fps)
Sensor
Sony STARVIS
Kąt widzenia kamery
170°
Rodzaj soczewki
Szkło
Kamera tylna
Nie
Miejsce montażu
Szyba
Moduł GPS
Tak
Złącza
USB Typ C - 1 szt.
Bateria
Brak
Funkcje
Nagrywanie w pętli
Tryb nocny
Tryb parkingowy
G-sensor
Detekcja ruchu
Dodatkowe informacje
Wbudowany głośnik
Wbudowany mikrofon
Kolor
Czarny
Wysokość
185 mm
Szerokość
135 mm
Głębokość
56 mm
Waga
310 g