Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Szczotka do mycia włosów

Szczotka nadaje się do wszystkich rodzajów włosów

  • Można ją stosować na krótkich, długich, grubych lub rzadkich włosach. Odpowiednia również dla osób z kręconymi i przedłużonymi włosami, dredami. Jeśli nie masz włosów, możesz jej używać po prostu dla relaksu.

OPIS:

Szczotka-masażer, który stosujemy w trakcie mycia włosów - pomaga spienić szampon i oczyścić włosy oraz skórę głowy, ale przede wszystkim pobudza mikrokrążenie, dzięki czemu cebulki włosów są lepiej odżywione i wzmocnione.

Miękkie silikonowe końcówki delikatnie masują i stymulują skórę głowy w trakcie mycia włosów. Pobudzone mikrokrążenie skóry głowy to lepiej ukrwione cebulki włosów, co bezpośrednio wpływa na poprawę ich kondycji. Włosy stają się zdrowsze, mocniejsze i uniesione u nasady.

 

WŁAŚCIWOŚCI:

  •  Aktywuje przepływ krwi w skórze głowy i wspiera naturalny porost włosów - Masaż skóry głowy ma pozytywny wpływ na przepływ krwi w skórze głowy, aktywując tym samym komórki i metabolizm skóry głowy. Dzięki temu włosy stają się mocniejsze i szybciej rosną.
  •  Zrób sobie odświeżający i orzeźwiający masaż skóry głowy - Od dawna wiadomo, że masaż głowy i skóry głowy skutecznie pomaga w walce ze stresem, bólami głowy i napięciem.
  •  Pozbądź się łupieżu - Masaż zwiększa aktywność skóry i włosów oraz wspomaga działanie gruczołów łojowych, dlatego masowanie szczotką do włosów Vivo jest szczególnie zalecane osobom z suchymi włosami i łupieżem.
  •  Nadaje się do stosowania na mokrych lub suchych włosach - W celu głębokiego oczyszczenia i odświeżenia skóry głowy używaj jej na mokrych włosach w połączeniu z ulubionym szamponem. Na suchych włosach wykonaj relaksujący masaż, który rozładuje napięcie i odżywi skórę głowy.
  •  Koniec ze swędzącą skórą głowy, podrażnieniami i drapaniem - Niezwykle miękkie silikonowe włosie pomaga utrzymać zdrową skórę głowy poprzez usuwanie martwej skóry, łupieżu i brudu, nagromadzonych w wyniku stosowania różnych szamponów, masek i innych produktów do pielęgnacji włosów.
  •  Całkowicie naturalny sposób na zaradzenie problemom skóry głowy i na pozbycie się irytującego łupieżu - Wszystko, czego potrzebujesz to szczotka i Twój ulubiony szampon. Możesz ją stosować również w połączeniu z odżywczymi olejkami lub serum, aby pobudzić porost włosów.

SPOSÓB UŻYCIA:

- Stosuj na mokre włosy pod prysznicem lub podczas kąpieli

- Aplikuj szampon na masażer, a następnie okrężnymi ruchami delikatnie masuj włosy i skórę głowy przez kilka minut

 

Odpowiednia dla kobiet, mężczyzn i dzieci

  •   Miękkie silikonowe włosie jest wyjątkowo delikatne dla skóry głowy i nie uszkadza jej