Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję
Badanie opinii z panelem badawczym Ariadna

Badanie opinii z panelem badawczym Ariadna

2022-07-01

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, wykonujący profesjonalne badania opinii, bazując na odpowiedziach rzeczywistych osób, o ustalonej tożsamości. Zbieramy i analizujemy dane statystyczne, współpracując z uznanymi ośrodkami naukowymi, mediami oraz agencjami marketingowymi. Panel Ariadna badanie opinii realizuje w oparciu o ankiety wypełniane online, wszystkie uzyskane informacje obejmując całkowitą poufnością.

Jak działa panel badawczy Ariadna?

Badanie opinii pozwala uzyskać wyniki, na podstawie których możliwe jest wywieranie realnego wpływu na otaczającą rzeczywistość. Panel badawczy Ariadna wykonuje badania CAWI – w swojej pracy opieramy się na ankietach elektronicznych przeznaczonych do samodzielnego wypełnienia online. To popularna metoda, której niekwestionowaną zaletą jest szansa na dotarcie do rożnych grup docelowych z uwagi na powszechny dostęp do Internetu.

System ankietowy naszego panelu badania opinii to autorskie rozwiązanie, pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów. Jako polski panel badawczy gwarantujemy czytelne ankiety, z przejrzystym układem pytań oraz możliwość zarejestrowania odpowiedzi respondentów zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych, bez względu na użytkowane oprogramowanie. Badanie opinii za pomocą ankiety to rzetelny sposób na poznanie opinii grup docelowych, ponieważ zapewniamy skuteczne blokowanie botów, czyli oprogramowania rejestrującego w panelu nieprawdziwych użytkowników.

Panel ankietowy Ariadna pyta Polaków o opinie w różnych tematach dotyczących ich codziennego życia oraz ważne zagadnienia społeczne i konsumenckie. Tematy ankiet realizowanych przez nasz panel badawczy dotyczą przede wszystkim produktów, usług oraz spraw o charakterze społecznym. Dane z ankiet są wykorzystywane przez uniwersytety, media oraz organizacje pozarządowe. Z pozyskanych informacji korzystają również firmy producenckie, dlatego odpowiadając na pytania w rzeczywisty sposób oddziałujesz na kształt ich oferty, w efekcie dostając to, czego faktycznie potrzebujesz. Oferując badania rynku oraz precyzyjne badania marketingowe pomagamy klientom odpowiadać na realne oczekiwania konsumentów, co może przekładać się na sukces wprowadzanych produktów i usług.

Badanie opinii w formie ankiety: gwarancja anonimowości

Badania ankietowe panelu Ariadna pozwolą Ci wziąć udział w kształtowaniu rzeczywistości – Twoja opinia ma znaczenie. Jednocześnie zapewniamy ankietowanym pełną anonimowość. Wszystkie wyniki są prezentowane w formie zestawień statystycznych, a dane osobowe przetwarzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Respektujemy Ustawę o Ochronie Danych Osobowych oraz kodeks etyczny ICC/ESOMAR, stworzony we współpracy Europejskiego Stowarzyszenia Badaczy Opinii i Rynku oraz Międzynarodowej Izby Handlowej.

Badanie opinii a wymiana punktów na atrakcyjne nagrody

Panel Ariadna, realizując badanie opinii w oparciu o ankiety, pozwala uczestnikom na zbieranie punktów, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres, pokrywając koszty wysyłki. Liczba punktów przyznawanych za pojedyncze wypełnienie ankiety jest uzależniona od czasu, który musisz poświęcić na uzupełnienie odpowiedzi oraz poziomu jej trudności. Wszystkie dostępne nagrody możesz zobaczyć w aktualnym Katalogu Nagród. Znajdziesz tam zarówno akcesoria samochodowe, artykuły AGD i RTV, produkty do domu, ogrodu lub zabawki dla dzieci, narzędzia, gry, kosmetyczki czy akcesoria wędkarskie. Tak szeroki wybór nagród pozwoli Ci wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom!

Udostępnij artykuł: