Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Czego boją się Polacy w związku z koronawirusem?

2020-03-31

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym z naszych raportów z badań psychologicznych nad konsekwencjami koronawirusa w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym z raportów z badań psychologicznych nad konsekwencjami koronawirusa w Polsce, autorstwa Katarzyny Hamer (IPPAN), Marii Baran (Uniwersytet SWPS) i Marty Marchlewskiej (IPPAN).

 

Czego Polacy obawiają się w sytuacji pandemii koronawirusa? Czego boją się starsi, a czego młodsi obywatele? Czy istnieją różnice w źródłach lęku między kobietami a mężczyznami? Czego boją się osoby z wyższym, a czego te z niższym wykształceniem? Czy mieszkańcy wsi boją się bardziej czy mniej niż mieszkańcy miast?

 

 

 

Cały artykuł >>>


Nota metodologiczna: Badanie na panelu Ariadna. Próba ogólnopolska licząca N=1098 osób w wieku od 18 lat wzwyż. Struktura próby dobrana wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI. Termin realizacji: 20 - 23 marca 2020 roku.

 

Udostępnij artykuł: