Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Jak Polacy stosują się do zaleceń w związku z koronawirusem?

2020-04-06

Jak Polacy stosują się do zaleceń związanych z koronawirusem? Których zaleceń Polacy przestrzegają bardziej, a których mniej? Czy istnieją różnice w zakresie stosowania się do zaleceń między kobietami a mężczyznami, młodymi a starszymi, między osobami z miast a tymi mieszkającymi na wsiach oraz między osobami o niższym lub wyższym wykształceniem?

Zapraszamy do zapoznania się z drugim z raportów z badań psychologicznych nad konsekwencjami koronawirusa w Polsce, autorstwa Katarzyny Hamer (IPPAN), Marii Baran (Uniwersytet SWPS) i Marty Marchlewskiej (IPPAN). 

 

 

 

 

Cały artykuł >>>


Nota metodologiczna: Badanie na panelu Ariadna. Próba ogólnopolska licząca N=1098 osób w wieku od 18 lat wzwyż. Struktura próby dobrana wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI. Termin realizacji: 20 - 23 marca 2020 roku.Udostępnij artykuł: