Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Koronawirus: Za czym Polacy tęsknią najbardziej?

2020-04-24

W poniedziałek 20 kwietnia w Polsce zniesiono część zakazów i ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa. Pytamy Polaków, za czym tęsknili najbardziej.

Akcja "zostań w domu" nadal obowiązuje. Można już jednak pójść na spacer na przykład do lasu czy parku. Od 20 kwietnia te miejsca są otwarte.
Polacy z utęsknieniem wyczekiwali tej chwili. W poniedziałek w parkach można było zaobserwować tłumy ludzi.
To właśnie za spacerami Polacy tęsknili najbardziej - wynika z badania przeprowadzonego na panelu Ariadna dla o2.pl. Aż 49 proc. pytanych stwierdziło, że po zniesieniu ograniczeń zacznie częściej wychodzić na spacery.


Tylko 13 proc. zapowiedziało, że odwiedzi rodzinę, a niemal dwa razy mniej – 7 proc. – że spotka się ze znajomymi. Zaledwie 1 proc. deklaruje, że "zacznie imprezować".

 

 

Cały artykuł >>>


Nota metodologiczna: Badanie dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna. Próba ogólnopolska licząca N=1063 osób w wieku od 18 lat wzwyż. Struktura próby dobrana wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI. Termin realizacji: 17 - 20 marca 2020 roku.

Udostępnij artykuł: