Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję

Pobierz aplikację mobilną Ariadny! 🥳
Pobierz aplikację, aby dostawać powiadomienia o nowych ankietach bezpośrednio na swój telefon.

Sondaż: Polacy masowo ruszyli do salonów fryzjerskich?

2020-06-05

Rząd stopniowo znosi kolejne ograniczenia, a Polacy powoli wracają do normalności. Ogromną niedogodnością dla wielu było zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Zapytaliśmy Polaków, czy już odwiedzili swojego fryzjera i jak oceniają środki bezpieczeństwa stosowane w salonach.

Salony fryzjerskie i kosmetyczne zostały ponownie otwarte 18 maja. Do tego czasu Polacy radzili sobie z przydługimi włosami, wymykając się na nielegalne cięcie lub z różnym skutkiem strzygąc się samodzielnie w domu.

 

 

Czy teraz tłumnie ruszyliśmy do salonów fryzjerskich?

Absolutnie nie. Przytłaczająca większość respondentów nie odwiedziła w ostatnich dniach fryzjera i nie zamierza tego zrobić w najbliższym czasie. Aż 78 proc. Polaków nie skorzystało z otwarcia salonów fryzjerskich i kosmetycznych, dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Większość badanych nie zamierza też zmieniać tego stanu rzeczy. Tylko 43 proc. Polek i 37 proc. Polaków planuje w najbliższych dniach odwiedzić salon fryzjerski.

 

Cały artykuł >>>


Nota metodologiczna: Badanie przeprowadzone dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna. Próba ogólnopolska licząca N=1056 osób w wieku od 18 lat wzwyż. Struktura próby dobrana wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI. Termin realizacji: 22 - 25 maja 2020 roku.Udostępnij artykuł: